Podobne

Porcelana DUO

Firma Duo znana jest produkcji artykułów, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz zachwycają oryginalnym i wyszukanym designem. W ofercie znajdują się kompletne zastawy stołowe, serwisy kawowe oraz poszczególne ich elementy, a także pojedyncze naczynia, takie jak filiżanki, dzbanki, kubki, pojemniki, cukiernice, miski czy półmiski. Wykorzystana do produkcji wyrobów Duo porcelana wyróżnia się dużą wytrzymałością, a także pięknym wyglądem. Ze względu na niezwykłą różnorodność stylistyczną, produkty firmy Duo są w stanie znaleźć swoje zastosowanie w niemal każdej jadalni. 

Począwszy od najbardziej tradycyjnych i klasycznych wyrobów, znajdujące się w ofercie produkty charakteryzują się ogromną dbałością o szczegóły wykonania. Niezwykle pieczołowicie zaprojektowane wzornictwo, perfekcyjnie dobrane kształty oraz ogólny pietyzm wykonawczy sprawiają, że porcelana Duo wyróżnia się na tle innych przede wszystkim swoim doskonałym wyglądem. Na szczególną uwagę zasługują wzory roślinne oraz geometryczne, a także charakterystyczne, drobne akcenty pozłacane lub posrebrzane, obecne na wykończeniach filiżanek czy dzbanków. 

Wyroby zachwycają również oryginalnymi, bardzo często nieregularnymi kształtami naczyń. Obok standardowych fasonów okrągłych i półokrągłych, dostępne są również naczynia o elementach kwadratowych. Dzięki temu zastawy doskonale prezentują się jako uzupełnienie nowoczesnego wyposażenia kuchennego.

Nawet pomimo konsekwencji w dobrze stylistyki, produkty Duo są bardzo praktyczne i niezwykle funkcjonalne. Materiał charakteryzuje się dużą trwałością, dzięki czemu z naczyń korzystać można przez wiele lat. Wszystkie elementy zastaw są bardzo eleganckie, dzięki czemu nadają się nie tylko do codziennego użytku, ale sprawdzają się także przy okazji różnych uroczystości.