• z 3
  • z 3

Porcelana LUMINARC

Zastawa stołowa to najważniejszy element wyposażenia każdej jadalni - powinna ładnie prezentować się w gablocie jadalnej, dodając charakteru całemu wnętrzu, ale również komponować się z serwowanymi potrawami i dobrze wyglądać na stole. W celu zadbania o estetykę swojej jadalni, warto zdecydować się na porcelanę najwyższej jakości - od wiodących producentów!

Ekstrawagancka porcelana

Serwis Nakrywamy to idealne miejsce, jeśli poszukujesz nietuzinkowych serwisów obiadowych czy kawowych. Dzięki zaprezentowanym tu kompletom możesz w sposób wystawny urządzić przyjęcie dla 6 lub nawet 12 osób, serwując im posiłki na jednakowej zastawie stołowej! Obecnie na rynku królują naczynia ekstrawaganckie, niestandardowe, doskonale pasujące do nowoczesnych i niebanalnych potraw, które coraz częściej lądują na naszych stołach. Spożywamy je nie tylko od święta, ale również podczas codziennych rodzinnych posiłków - dlaczego by więc nie wyposażyć swojej jadalni w komplet finezyjnej, charakterystycznej zastawy stołowej dla całej rodziny?

Porcelana Luminarc

Nakrywamy to doskonałe miejsce, jeśli poszukujesz czegoś trwałego, ponadczasowego, a jednocześnie na wskroś nowoczesnego. Dzięki produktom firmy Luminarc, jednego z najpopularniejszych producentów porcelany na świecie, masz szansę uwieść swoich gości fantazją i nietypowym zaprezentowaniem potraw podczas świątecznego obiadu! Porcelana Luminarc dostępna na Nakrywamy to francuskie serwisy obiadowe dla 6 lub 12 osób, składające się z talerzy głębokich, płytkich obiadowych oraz deserowych, a także waz do zupy lub misek. W ofercie dominują skrajne kolory - biel lub czerń, a także nietypowe formy i kształty. Znajdziemy tu talerze w głębokiej czerni, w kształcie kwadratu z ciekawymi zdobieniami, biało-czarne talerze, które są prawdziwym hitem w restauracjach i prywatnych domach na całym świecie, oraz naczynia białe ze zdobionymi rantami. Wszystkie elementy zastawy stołowej wykonane są z wysokiej jakości porcelany.

Dlaczego Luminarc?

Jeśli lubisz otaczać się przedmiotami wysokiej jakości, światowymi i ekstrawaganckimi, to Luminarc jest marką odpowiednią dla Ciebie i Twojej rodziny. Produkty Luminarc nie tylko świetnie wyglądają na stole - są również odporne na zarysowania, mają bardzo niski stopień nasiąkliwości, co oznacza, że nawet po wielokrotnym używaniu wciąż nie będą barwiły się sokami z potraw ani przesiąkały zapachami. Naczynia te są idealne do serwowania nowoczesnych potraw, egzotycznych dan kuchni świata, które wymagają odpowiedniej oprawy. Fantastycznie sprawdzają się w mieszkaniach w stylu glamour, ale także typowo modernistycznych - stawiających na grę kolorów i kontrast. Porcelana Luminarc ma wysokie walory estetyczne - świetnie prezentuje się w przeszklonych gablotach w jadalni, ale również jest bardzo funkcjonalna. Co istotne, można ją myć w zmywarce, a także używać w mikrofalówkach. Dzięki temu możemy na co dzień jadać w ekskluzywnej, porcelanowej zastawie nie martwiąc się o trud codziennego, nużącego zmywania ręcznego!