Podobne

Ćmielów Rococo

Poszukują Państwo eleganckiego zestawu naczyń, na którym będą mogli Państwo podawać potrawy w czasie eleganckich przyjęć? Dobrym wyborem będzie zestaw porcelany Rococo marki Ćmielów. To subtelnie zdobione naczynia w klasycznym stylu, które podkreślą wyjątkowy charakter posiłków i z pewnością zrobią duże wrażenie na gościach.

Porcelana Ćmielów - luksusowa zastawa porcelanowa z długą tradycją

Firma Ćmielów powstała w 1790 roku, szybko odnosząc sukces na ziemiach polskich, jak i eksportując swoje wyroby do innych krajów. Ekskluzywne wyroby porcelanowe szybko zaczęły słynąć z pięknego wzornictwa i starannego wykonania. Od tamtego czasu firma nieprzerwanie kontynuuje swoją tradycję, oferując klasyczne naczynia w ekskluzywnym, nowoczesnym wydaniu. Produkty marki Ćmielów są wykonane z największą dbałością o szczegóły i ręcznie zdobione.

Kolekcja porcelany "Rococo" - subtelne piękno

Kolekcja porcelany Rococo marki Ćmielów zachwyca swoim subtelnym pięknem. Zestawy oferowane w tej kategorii nawiązują swoim wzornictwem do jednej z najstarszych kolekcji marki, sprzedawanej od XIX wieku pod nazwą "Rococo Sevres". Produkty z tej linii wyróżniają się bardzo subtelnymi zdobieniami o asymetrycznym kształcie i płynnymi, organicznymi liniami. Sprawiają wrażenie bardzo lekkich i wdzięcznych. Jak sama nazwa mówi, nawiązują swoim wzornictwem do najlepszych tradycji z okresu rokoko (okres ok. 1720-1790). Naczynia te, ustawione w kredensie staną się prawdziwą ozdobą domu. Sprawdzą się również jako pomysł na elegancki prezent.

Zestawy obiadowe i zestawy kawowe

Mogą Państwo zdecydować się na zakup zestawów obiadowych i kawowych z linii rokoko, dla sześciu osób. Warto zdecydować się na zakup dużego zestawu dla dwunastu osób, który zawiera wszystkie elementy.  Będzie to piękna kolekcja. Jeżeli nie chcą Państwo kupować całego zestawu, dobrym pomysłem będzie wybór pojedynczych naczyń w ilości zgodnej z własnymi potrzebami.