• z 2
  • z 2

Sztućce dla dzieci

Sztućce przeznaczone dla dzieci zaprojektowane zostały w taki sposób, aby ich format był optymalnie przystosowany do rozmiaru dłoni dziecięcych. Za pomocą wygodnych i poręcznych sztućców dzieci mogą bezproblemowo przyjmować posiłki, a także stopniowo nauczyć się samodzielnego jedzenia oraz opanować technikę korzystania z noża i widelca. Wszystkie sztućce dla dzieci zachęcają do jedzenia także wyglądem. Każdy zestaw wyróżnia się odpowiednią, zwracającą uwagę kolorystyką, pomysłowym kształtem lub ciekawą ozdobą. 

Każdy znajdujący się w ofercie komplet sztućców dla dzieci przygotowany został z bardzo dużą dbałością o detale. W skład zestawów dziecięcych wchodzą przede wszystkim sztućce obiadowe, w postaci noża, łyżki oraz widelca, które bardzo często uzupełnione są również o mniejszą łyżeczkę deserową lub przeznaczoną do mieszania herbaty. Niektóre sztućce dla dzieci dostępne są razem z poręcznym etui, dzięki czemu komplet może być wykorzystywany jako zestaw turystyczny. Część oferowanych wyrobów jest częścią większego kompletu obiadowego lub deserowego, który oprócz sztućców zawierać może np. miseczkę, talerzyk i kubeczek. 

Dzięki bardzo dużej różnorodności, odpowiedni zestaw sztućców dla dzieci może zostać dobrany do jego upodobań oraz wieku. Oferowane sztućce dla dzieci posiadają przyjazne, bajkowe kształty i wzory. Noże, łyżki i widelce mienią się wesołą kolorystyką, a wiele z nich posiada dodatkowe ozdoby w postaci uśmiechów oraz motywów i bohaterów znanych z bajek, a także bardzo wiele innych ciekawych ornamentów. Na uwagę zasługują także opakowania, które są w stanie wzbudzić zainteresowanie dziecka oraz pozytywnie wpłynąć na jego apetyt. Wszystkie produkty wyróżniają się doskonałą jakością, wykonane są z najtrwalszych materiałów oraz są całkowicie bezpieczne dla dzieci.