• z 7
  • z 7

Łyżki obiadowe

Łyżka obiadowa to niezastąpiony element zastawy stołowej. Nie tylko podczas rodzinnych obiadów, ale także wtedy, gdy urządzamy różnego rodzaju przyjęcia lub spotkania towarzyskie, na których podawana jest zupa. W ofercie sklepu nakrywamy.pl znajdują się łyżki obiadowe znanych producentów, takich jak Ambition, Gerlach, Odelo oraz Tescoma. Cechują się one zarówno wysoką jakością, jak i eleganckim wyglądem. Dostępne są klasyczne oraz oryginalne wzory, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

Oferowane łyżki stołowe wykonane są ze stali nierdzewnej, dlatego są one niezwykle trwałe, odporne na korozję i nadają się do mycia w zmywarce. Wysoki połysk sprawia, że łyżki pięknie będą się prezentować na stole. Pełnią one rolę nie tylko praktyczną, ale również dekoracyjną. Jest to zatem doskonały wybór do codziennego użytkowania, a także na wyjątkowe okazje. W ofercie sklepu dostępne są łyżki w komplecie oraz luzem. Pozwoli to na wybór produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Dostępne głównie w 3-elementowych zestawach, o klasycznym i uniwersalnym wyglądzie, łyżki obiadowe naszego sklepu zdobywają uznanie wielu Klientów. Jako niezbędny element wyposażenia każdej kuchni, stanowią wspaniały dodatek do pysznych, domowych zup.
Szeroki wybór modeli sztućców sprawia, że łyżki obiadowe na sztuki oraz  łyżki obiadowe komplet są popularne i chętnie wybierane. Posiadamy w sprzedaży różnorodne sztućce w zestawach i sztućce na sztuki, które łączy jedno – pasja, precyzja i staranność wykonania.
Naszym Klientom oferujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny, dlatego warto nas regularnie odwiedzać.

Łyżki obiadowe. Bez nich obiad traci smak.

To one grają pierwsze skrzypce podczas rodzinnej uczty. Łyżki obiadowe. Dzięki nim mamy przyjemność rozkoszować się pysznymi daniami, pieczołowicie przygotowanymi przez Gospodarzy. Stare i sprawdzone powiedzenie głoszące, że je się oczami, zostało tutaj wyjątkowo poważnie potraktowane, bo znajdujące się w naszym asortymencie łyżki są nie tylko praktyczne, ale wyjątkowo piękne. Ale do rzeczy!

Łyżki stołowe Gerlach. Perfekcja na miarę korony.

Łyżki stołowe wyprodukowane przez firmę Gerlach, jak każdy inny produkt tej uznanej firmy to produkty wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. Wyprodukowane z najwyższej jakości nierdzewnej stali, pięknie lśniące i jak na Gerlach przystało, opatrzone dożywotnią gwarancją. Oczywiście sztućce z powodzeniem można myć w zmywarce. Wyjątkowo solidne i trwałe, nie boją sie wielopokoleniowych spotkań.

Amefa i Ambition. Wybierz łyżki obiadowe w najlepszym guście.

Kolejnym godnym zaufania producentem, tworzącym trwałe i piękne łyżki obiadowe jest Amefa. Ta wywodząca sie z Holandii marka z ponad 90 letnią tradycją oferuje to, co w zastawach najlepsze. Opatrzone wieczystą gwarancją sztućce, wykonane z połyskującej, nierdzewnej stali, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Podzielone na kilka unikatowych serii zestawy, z pewnością ozdobią stoły na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się również łyżki obiadowe doskonale znanej firmy Abition. Rewelacyjna jakość i wyjątkowy połysk, uzyskiwany dzięki polerowaniu włóknami agawy oraz przyjemne, uniwersalne wzornictwo, sprawiają, że produkty Ambition cieszą nie nieustającą popularnością i zaufaniem.

Łyżki stołowe w zestawie i osobno. Zapytaj w Nakrywamy.pl

W większości łyżki stołowe, które posiadamy w naszym asortymencie są dostępne w bardziej lub mniej rozbudowanych zestawach. Jednak, jeśli zachodzi potrzeba uzupełnienia asortymentu, bądź wieloelementowy zestaw przerasta potrzeby, znajdą się również pojedyncze sztuki. Oryginalnie i estetycznie zapakowane zestawy są gotowym pomysłem na prezent. Prezent, który raz podarowany, nie zawiedzie przez wiele długich lat. Ponadczasowe wzornictwo i jakość poparta doświadczeniem i renomą producentów, dają gwarancję niezawodności i są powodem do dumy. Dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie. Z przyjemnością dzielimy się z Państwem tym co najlepsze. A najwyższym uznaniem jest Państwa zaufanie, którym od lat nas obdarzacie. Dziękujemy.