Sztućce Tescoma

W sklepie internetowym Nakrywamy.pl, możemy nabyć produkty marki Tescoma. Mogą być w nim kupowane zarówno w kompletach, jak i na sztuki. Sztućce Tescoma wykonane są ze stali nierdzewnej (18/10). Posiadają wysoką odporność na korozję i uszkodzenia, co jest potwierdzone aż dziesięcioletnią gwarancją producenta. 

Skład

Komplet sztućców składa się z 24 elementów tj.: 6 noży obiadowych o długości 22 cm, 6 widelców obiadowych o długości 21 cm, 6 łyżek obiadowych o długości 20 cm oraz 6 łyżeczek do herbaty posiadających długość 14 cm. Do ich zakupu skłania fakt, że są niezwykle solidnie wykonane. Ich konstrukcja jest bardzo trwała. 

Wygląd

Z wyglądu sprawiają wrażenie bardzo eleganckich, stylowych, o nowoczesnym designie, w połączeniu z błyszczącą i efektowną powierzchnią. Sztuców tej marki można używać zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. 

Producent

Doskonałe wykonanie, oraz wysoka długość użytkowania potwierdza producent, który jest liderem tego typu branży. Firma Tescoma należy do światowych producentów akcesoriów kuchennych. Jest czeską firmą o kapitale zagranicznym. Marka rozwija się już od połowy XX wieku, dzięki czemu pozwoliła na powstanie aż 2000 produktów, docenianych nawet przez najbardziej wymagających klientów. 

Wyroby Tescoma umożliwiają oraz ułatwiają proces przygotowania, a także serwowania, czy też prezentowania praktycznie każdej potrawy. Są używane już na całym świecie, zarówno w domach jak i małej oraz większej gastronomii. Są z nich zadowoleni wszyscy, którzy zdecydowali się na ich zakup, przez co są w stanie dalej polecać tego typu produkty. Na wyżej opisanej stronie można nabyć także inne produkty tej firmy tj.: łyżeczka do miodu, lodów, koktajlowe oraz dokupić praktycznie każdy ze sztućców na sztuki, co jest bardzo wygodne gdy potrzebujemy zestawu dla więcej niż 6 osób.