• z 4
  • z 4

Sztućce Verlo

Sztućce Verlo inspirowane tradycją

Firma Verlo istnieje od 2014 roku i jest kontynuacją ponad 20-letniej tradycji i doświadczenia w wyposażeniu hoteli w wyjątkowe sztućce. Wśród bogatej oferty możemy znaleźć sztućce Verlo, które dzięki swoim licznym atutom sprawdzą się w każdej sytuacji. Nic więc dziwnego, że w ofercie Nakrywamy.pl znajdą Państwo pokaźną kolekcję sztućców Verlo. Jesteśmy przekonani, że spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wybierz ulubione sztućce Verlo i ciesz się jakością

Sztucće Verlo wyróżniają się różnorodnością. Producent oferuje klasyczne serie jak LUI, TRES, SU czy DESTELLO. Wszystkie wykonane w połysku, z wysokojakościowej, nierdzewnej stali 18/10. Sztućce bez problemu można myć w zmywarce. Produkty objęte są 2-letnią gwarancją. Każda z serii charakteryzuje się klasycznym, lekkim i nowoczesnym wzornictwem, nieco innym dla każdej serii. Sztućce, mimo lekkości są dość masywne, co z kolei nadaje im więcej szlachetności, a i użytkownicy od razu mają odczucie, że w ich dłonie trafia wyjątkowy i dopracowany w każdym elemencie przedmiot. Nie da się tego nie zauważyć!

Magiczna czerń, szlachetna miedź i dostojne złoto. Sztućce Verlo to oferta dla każdego

Oprócz powyższych sztućców, w ofercie Verlo znajdują się prawdziwe skarby. To ultranowoczesne sztućce Verlo SU BLACK, wykonane w modnej matowej czerni, wyjątkowe Verlo DESTELLO COPPER, wykończone w szlachetnej miedzi oraz LUI GOLD, ozdobione kolorem postarzanego złota. Sztućce Verlo wykonane są z tej samej nierdzewnej stali 18/10 i objęte 2-letnią gwarancją. Aby czyszczenie sztućców było łatwiejsze, bez problemu można je myć w zmywarce. Trudno znaleźć trwalsze, eleganckie, modne i atrakcyjne cenowo sztućce. Jest to też pomysł na doskonały prezent.

Przyjazne dla środowiska i portfela bambusowe sztućce Verlo

Ale to nie wszystko. W firmie Verlo zadbano również o zaopatrzenie imprez plenerowych, takich jak grill z przyjaciółmi czy przyjęcie integracyjne na świeżym powietrzu. Jednorazowe sztućce Verlo są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim ekologiczne. Wyprodukowane z drewna bambusowego noże, łyżki i widelce z powodzeniem zastąpią szkodliwe dla środowiska i niebezpieczne sztućce plastikowe. Sztućce drewniane Verlo to ukłon w stronę przyrody, nowa jakość i filozofia w organizowaniu imprez. Z pewnością warto zatrzymać się w naszym sklepie na dłużej i rozważyć zakup sztućców Verlo. A jest z czego wybierać. Zapraszamy na zakupy.