Termosy obiadowe

Termosy obiadowe na lunch poza domem

Wysokiej jakości termosy obiadowe to świetny sposób na pożywny i smaczny posiłek domowy w pracy lub szkole. Świetnie nadają się do przechowywania zarówno ciepłego, jak i zimnego jedzenia. Ich zaletą jest ochrona i szczelność, dzięki czemu mamy gwarancję, że posiłek nie wydostanie się  z opakowania, a jego walory smakowe i zapachowe będą takie same jak przy przyrządzaniu. Termosy obiadowe sprawdzą się również podczas długich podróży i jako naczynie do transportu. Składające się z kilku elementów termosy, mogą posłużyć jako naczynie przy spożywaniu posiłku wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Termos obiadowy w codziennej diecie

Termos obiadowy to idealne rozwiązanie dla tych, którzy przygotowują dietetyczne posiłki i muszą je zjadać o określonych porach, niezależnie od tego, czy akurat przebywają w domu. Różne kształty i materiały, z których są wykonane, pozwolą na dopasowanie naczynia do przygotowywanego jedzenia. Niektóre produkty dają możliwość podgrzewania ich w mikrofalówce lub utrzymywania ciepła przez wiele godzin. Możesz wybrać mniejszy, jednodaniowy termos, lub złożony z kilku elementów, w którym przechowasz posiłki dla całej rodziny.

Innowacyjne termosy na jedzenie

Termosy na jedzenie posiadają specjalne właściwości, dzięki którym są nieszkodliwe dla zdrowia i mogą korzystać z nich również dzieci, zabierając posiłki do szkoły. W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów termosów obiadowych dopasowanych do Twoich potrzeb. Posiadają one niezbędne atesty i są sprawdzane pod względem szczelności, jakości, trwałości oraz utrzymywania ciepła. W ofercie znajdują się także termosy ze sztućcami, których użytkowanie jest jeszcze prostsze - już nie musisz myśleć o zabieraniu osobno widelca czy łyżeczki. Niektóre produkty wyposażone są również w wygodny uchwyt, który pomaga w przenoszeniu produktu i korzystaniu z niego. 

Termosy na zupę

Jeśli wolisz płynne posiłki lub zawsze zabierasz ze sobą dwa dania, idealnym rozwiązaniem będą termosy na zupę. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zjeść zawsze ciepły posiłek w pracy lub podczas podróży. Specjalnie stworzone produkty do dań płynnych dobrze utrzymują ciepło i pewnie leżą w dłoni, a są przy tym niezwykle lekkie i poręczne. Przemyślany kształt i wygodny ustnik pozwalają na komfortowe spożywanie zupy prosto z termosu. Nie potrzeba dodatkowych naczyń ani przelewania posiłku. Większe i szersze termosy pomieszczą zupy z wkładką mięsną lub warzywną. Używanie jednego pojemnika na żywność jak w przypadku termosu na zupę to oszczędność pieniędzy i dbałość o środowisko.