• z 12
  • z 12

Zeller

Niemiecka firma Zeller specjalizuje się w produkcji akcesoriów kuchennych i łazienkowych. Wysoka jakość asortymentu oraz precyzja jego wykonania, a także niebanalne wzory dają możliwość wyposażenia kuchni i łazienki we wszystkie niezbędne produkty codziennego użytku. Poza praktycznym aspektem akcesoriów, stanowią one także element dekoracyjny wyżej wspomnianych pomieszczeń, dzięki czemu zyskują one na wyglądzie. 

W naszym sklepie nakrywamy.pl znajdziecie między innymi takie produkty od marki Zeller jak podkładki na stół wykonane z różnorodnych materiałów. Kosze na owoce, zestawy do serwowania sera - ich również nie zabraknie w akcesoriach firmy Zeller. Poszukujecie wielofunkcyjnych wózków kuchennych? Świetnie się składa, bo mamy ich naprawdę wiele do zaoferowania. Deski do krojenia, tace do serwowania posiłków z szufladą, pudełka do przechowywania herbaty oraz pojemniki na sól i pieprz - to kolejne z akcesoriów proponowanych przez markę Zeller. Nie macie pomysłu na to, jak przechowywać ziarna na kawę? Marka Zeller pomyślała również i o tym tworząc piękne i praktyczne pojemniki na kawę. Komplety noży, zestawy sztućców do sałaty, noże z podwójnymi ostrzami do ziół czy pojemniki z pokrywką do przechowywania produktów sypkich - sami zdecydujcie, które z produktów najlepiej sprawdzą się w Waszej kuchni.

Jak wcześniej wspomnieliśmy, firma Zeller oferuje swoim klientom także akcesoria łazienkowe. Wśród nich dostępne są między innymi kosze łazienkowe, kosze na pranie z wyjmowanymi wkładami, komplety do WC, kubki łazienkowe, tace do wanny, czy zestawy toaletowe z drążkiem na papier toaletowy - to jedne z licznych produktów do łazienki, które możecie znaleźć w ofercie marki Zeller.


Jeżeli męczy Was codzienne poszukiwanie kluczy w domu i chcielibyście posiadać miejsce dedykowane na ich przechowywanie, to producent akcesoriów domowych Zeller przygotował specjalnie dla Was wieszaki na klucze. Dzięki nim codzienne problemy z ich znalezieniem odejdą do lamusa, a Wasz korytarz zyska dodatkowy element ozdobny.