Podobne

Nożyczki

Nożyczki Gerlach. Legendarna jakość.

Produkty Gerlach to wielowiekowa tradycja i symbol niezawodności. Wśród wielu najwyższej jakości przedmiotów sygnowanych logotypem korony, podkreślającym dążenie do perfekcji, znajdziemy również nożyczki Gerlach. Dobrze znane, praktyczne i w wielu przypadkach niezastąpione. Zadziwiająco prosta konstrukcja i niezawodne działanie. Teraz jeszcze lepsze, wykonane z materiałów najwyższej jakości i z użyciem najnowocześniejszych technologii. Marka ciesząca się uznaniem na całym świecie produkuje z pasją akcesoria, które nigdy Cię nie zawiodą.

Nożyczki domowe Gerlach obowiązkowym wyposażeniem w każdym domu.

Absolutnie niezbędne w każdym domu, przydatne w najmniej oczekiwanym momencie, dobrze aby zawsze były pod ręką. Nożyczki domowe Gerlach, wykonane ze stali węglowej pokrytej chromem, co gwarantuje ostrość i odporność na rdzę. Nożyczki ostrzy się bardzo łatwo, a śruba scalająca ostrza pozwala na dopasowanie nożyczek do własnej wygody i umożliwia dokładne czyszczenie produktu. Specjalnie wyprofilowana, wygodna i ergonomiczna rękojeść sprawia, że obsługa nożyczek staje się jeszcze wygodniejsza i przyjemniejsza. Dostępne w trzech rozmiarach: 5, 6, 7 cali, również z wygodną warstwą vestolitu. Wszystko to sprawia, że nie może ich zabraknąć w żadnym domowym przyborniku.

Nożyczki krawieckie Gerlach. Ostrza do zadań specjalnych.

Nożyczki krawieckie Gerlach różnią się od swoich domowych odpowiedników, przede wszystkim inaczej wyprofilowanym uchwytem i konstrukcją ostrzy. Głównym ich przeznaczeniem są drobne prace krawieckie, choć z powodzeniem sprawdzą się w większości domowych zadań. Wykonane z tej samej, wytrzymałej stali węglowej z dodatkiem chromu, równie wygodne, bezpieczne i łatwe w czyszczeniu. Odporne na rdzę i uszkodzenia mechaniczne, nożyczki występują w optymalnym rozmiarze 7 cali, należą do grupy artykułów specjalnego przeznaczenia i są nieodzowne w każdym domu.

Jakość spod znaku korony Gerlach. Nożyczki dostępne w Nakrywamy.pl

Ceniąc sobie jakość i tradycję zdecydowaliśmy, że w ofercie produktów firmy Gerlach, nożyczki zasługują na szczególną uwagę i na stałe zagoszczą w ofercie Nakrywamy.pl. Fascynuje nas rodzime pochodzenie firmy z koroną w tle i ponadprzeciętna jakość, wielokrotnie potwierdzona opiniami naszych Klientów i opatrzona 2-letnią gwarancją. Nie zwlekaj! Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i wybierz nożyczki Gerlach z oferty naszego sklepu.