Podobne

Sokowirówki

Sokowirówka - źródło niezbędnych witamin

Zdrowe posiłki można przygotowywać na wiele sposobów. Z całą pewnością należą do nich owoce, które świetnie smakują także w formie lekkiego, orzeźwiającego napoju. Do tego niezbędna będzie sokowirówka. W wielu sokach dostępnych w supermarketach nie wszystkie składniki odżywcze z owoców są zachowane. Specjalna technologia zapewnia utrzymanie wszystkich witamin, dzięki czemu każda sokowirówka to doskonałe źródło dla wszystkich osób, które uwielbiają pić pyszne soki i koktajle owocowe. Doskonałe połączenie smaku z troską o swoje zdrowie.

Jakie są największe zalety sokowirówki?

Każde urządzenie kuchenne powinno być bardzo łatwe w obsłudze. Bez wątpienia tyczy się to także sokowirówki. Ręczne modele posiadają korbkę, którą można obracać bez najmniejszego problemu. Po delikatnym ucisku owoce przemieniają się w sok lub przecier, oczywiście zachowując wszystkie najważniejsze wartości odżywcze. Dzięki dużej ilości wody w owocach nie trzeba dodawać niczego - napój prosto z sokowirówki jest gotowy do spożycia, bez dodawania żadnych innych składników. Znajdziemy go po wyciśnięciu w przenośnym pojemniku na sok, które ułatwia zarówno samo wyciskanie owoców, jak również utrzymywanie urządzenia w czystości.

Sokowirówka wolnoobrotowa - definicja bezpieczeństwa

Większość akcesoriów kuchennych może być niebezpieczna przy niewłaściwym użyciu. Szczególnie uważnym trzeba być przy używaniu ich przez dzieci. Sokowirówka wolnoobrotowa posiada bardzo dużą liczbę zabezpieczeń, które zapobiegają jakimkolwiek uszkodzeniom ciała, a przede wszystkim dłoni. Największe ryzyko urazów takich jak bolesne skaleczenia jest w momencie samego wyciskania owoców. Sokowirówka wolnoobrotowa natychmiastowo przestaje pracować przy otwarciu pokrywy. Ma to niebagatelne korzyści zarówno dla naszego zdrowia, jak również stanu czystości w naszej kuchni.

Sokowirówka do warzyw - nie tylko do owoców

Oprócz wyciskania owoców, znajdziemy wiele innych ciekawych zastosowań. Sokowirówka do warzyw może przygotować nie tylko pyszne i zdrowe soki, ale także gęste przeciery. To świetne rozwiązanie zarówno przy przygotowywaniu posiłków dla małych dzieci, jak również dla wszystkich miłośników letnich zbiorów, którzy mogą spożywać je także późną jesienią oraz zimą. Oczywiście sokowirówka do warzyw musi zostać wykonana z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych w kontakcie z żywnością. Stal nierdzewna oraz otynkowana zapewniają wieloletnią gwarancję użytkowania dla Ciebie i Twojej rodziny.