• z 4
  • z 4

Miski

Miski - bo jakość ma znaczenie

Organizacja przyjęcia to skomplikowane przedsięwzięcie logistyczne. Trzeba zaplanować wszystko w najmniejszych szczegółach. Niezależnie od tego czy samemu przygotowuje się potrawy czy zamawia się catering trzeba je ładnie i schludnie podać. Tu z pomocą przychodzą miski porcelanowe. Szeroki wybór znajdziemy na stronie nakrywamy.pl. 

Miski - prosty design i funkcjonalność

Miski posiadają ergonomiczny kształt dzięki czemu można nałożyć do nich wszystkie płynne potrawy, zupy, a także marynowane warzywa. Łatwo jest nabierać z nich potrawy, nie robiąc przy tym bałaganu. Posiadają wzmocnione krawędzie dzięki którym są bardziej odporne na pękanie i stłuczenia. Ponadto można je bez uszczerbku dla materiału wkładać do kuchenki mikrofalowej w celu podgrzania zupy czy potrawy w sosie. Miski mają różnorodne kształty zarówno okrągłe, jak i kwadratowe. Posiadają delikatne zdobienia lub są w całości gładkie. Dlatego można dobrać je do każdej aranżacji, a także doskonale pasują do dedykowanych serwisów obiadowo-kawowych. 

Miski można myć w zmywarce

Po każdym przyjęciu jest bardzo duża sterta naczyń, a jak wiadomo zmywanie ręczne nie należy do przyjemności. Ponadto zużycie wody jest zdecydowanie większe niż w przypadku używania zmywarki. Na szczęście wszystkie miski można myć w zmywarce, co niewątpliwie stanowi dużą zaletę i oszczędność czasu. Dzięki czemu można spędzić z gośćmi czas dłużej i nie trzeba wychodzić by myć naczynia, bądź sprzątanie po imprezie trwa zdecydowanie krócej. 

Ponadto porcelana jest niezwykle trwała i odporna na zarysowania. Ma również świetny połysk, m.in. dzięki warstwie antyrefleksowej. To najwyższa jakość w przystępnej cenie. 

Miski w zestawach i kupowane oddzielnie

Warto zauważyć, że wszystkie produkty na stronie nakrywamy.pl można kupić na sztuki, co niewątpliwie jest dużym udogodnieniem, w sytuacji, gdy mamy dużą i stale powiększającą się rodzinę. Możemy bez problemu do kompletu dokupić poszczególne elementy i stworzyć niebanalną kolekcję, która sprawia, że jedzenie będzie jeszcze większą przyjemnością, gdy będziemy korzystać z tak pięknej zastawy. Wszystkie produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta, co potwierdza ich jakość i niezawodność. To również doskonały wybór na prezent, który zachwyci każdego obdarowanego i będzie często używany na co dzień i od święta.

Miski z porcelany przekazywane z pokolenia na pokolenie

Niemal każdy w szafce bądź witrynie posiada porcelanę po swoich rodzicach czy dziadkach. Serwisy przekazywane są z pokolenia na pokolenie jako sentymentalna pamiątka rodzinna, która przypomina o wspólnych spotkaniach przy stole i wzajemnych więziach. Dlatego zakup misek porcelanowych może być doskonałym prezentem, uzupełniającym kolekcję porcelany lub będącym zapoczątkowaniem tworzenia nowej kolekcji. Takie miski obdarowany będzie mógł potem przekazać swoim dzieciom, a one będą przekazywać je dalej. Zatem porcelana może stać się symbolem rodzinnych więzi i wzajemnej bliskości.