• z 3
  • z 3

Wieszaki / Relingi

Estetyczne i trwałe relingi kuchenne

W każdej nowoczesnej kuchni szukamy ergonomicznych, przemyślanych i trwałych rozwiązań, często na pierwszym miejscu stawiając estetykę. Wśród wielu produktów, które spełniają powyższe wymagania znajdą się również relingi kuchenne. To niezwykle praktyczne rozwiązanie o wysokich parametrach użytkowych i estetycznym wyglądzie.

Czym charakteryzuje się reling kuchenny?

Reling kuchenny kształtem przypomina drążek wykonany zazwyczaj z wysokiej jakości stali nierdzewnej, czasem z elementami tworzywa sztucznego. Najczęściej spotykane długości to 55, 60 i 90 centymetrów. W komplecie znajdują się akcesoria umożliwiające montaż, komplet kołków montażowych, zaślepek i dedykowanych wkrętów. Zależnie od wybranej opcji, relingi dostępne są wraz z zestawem haczyków ułatwiających zagospodarowanie kuchennej przestrzeni. Wersja bez dodatków daje możliwość indywidualnego doboru najbardziej pożądanych akcesoriów. Produkt opatrzony jest dwu- lub pięcioletnią gwarancją. Zwarta, stalowa konstrukcja umożliwia udźwig aż do 20 kg, jest odporna na ścieranie i działanie pary wodnej oraz łatwa w czyszczeniu, co zapewnia doskonały wygląd i pełną funkcjonalność przez lata.

Wieszak kuchenny sposobem na porządek

Wieszak kuchenny to sprawdzony sposób na utrzymanie porządku. Pozwala utrzymać ład w każdej kuchni, co z kolei  sprawia, że poruszanie się po niej jest jeszcze łatwiejsze i bardziej przyjemne. Wieszaki dostępne u nas są przemyślane, trwałe i estetyczne. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i wymiarach. Zawsze wykonane z najwyższej jakości materiałów, będą cieszyły użytkowników doskonałym wyglądem i funkcjonalnością przez wiele lat

Wieszaki kuchenne - rodzaje

W naszym asortymencie znajdą Państwo wieszaki kuchenne o wszechstronnym zastosowaniu. Sprytne i doskonale wykonane wieszaki na reklamówki pomogą w segregacji, a łatwy montaż za pomocą dwustronnej taśmy sprawi, że doskonale sprawdzą się w każdym miejscu. Drugim ciekawym rozwiązaniem jest wieszak w formie tablicy magnetycznej. Charakteryzuje się dużą powierzchnią, którą można dowolnie zagospodarować dzięki dodatkowemu wyposażeniu i magnesom. To przemyślany i estetycznie zaprojektowany rodzaj wieszaka, objęty dwuletnią gwarancją. Kolejna nasza propozycja to oryginalny wieszak zaprojektowany w formie klucza. Dostępny w dwóch kolorach, wykonany z aluminium, również objęty dwuletnią gwarancją. Zdecydowanie najodważniejsza propozycja. Sprawdzi się w utrzymaniu kluczy w widocznym i łatwo dostępnym miejscu.