• z 22
  • z 22

Garnki na indukcję

Garnki na indukcje - innowacyjne rozwiązanie do Twojej kuchni 

Przygotowywanie potraw na płycie indukcyjnej znacznie różni się od gotowania na płycie gazowej. To świetne rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Większość osób, które decyduje się na urządzenie swojej kuchni od podstaw lub ją remontuje postanawia wykorzystać najnowsze technologie, dzięki którym mogą liczyć na sporą oszczędność, wygodę i estetyczny wygląd. Wyposażając kuchnię w nową płytę należy jednak pamiętać, że nie wszystkie garnki są kompatybilne z indukcją. Wszystkim, tym którzy poszukują wysokiej jakości naczyń w atrakcyjnych cenach, polecamy skorzystać z oferty naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie zarówno komplety garnków na indukcję, jak i pojedyncze naczynia. 

Stalowe garnki na płytę indukcyjną

Naczynia, które posiadamy w ofercie wykonane są ze stali nierdzewnej 18/10, są odporne na uszkodzenia, korozję oraz wysokie temperatury. Ich solidne wykonanie zadowoli każdego, kto ceni innowacyjne rozwiązania. W zestawie dostępne są pokrywki wykonane z trwałego szkła hartowanego, które posiadają specjalny odpowietrznik, który odprowadza nadmiar pary wodnej na zewnątrz naczynia. 

Garnki na indukcje wykonane są z niezwykłą starannością, przystosowane są do długotrwałego i intensywnego użytkowania. Posiadają grube dno ze specjalną wkładką aluminiową zapewniające doskonałą dystrybucję ciepła, dzięki czemu gotowanie staje się energooszczędne i mniej czasochłonne. 

Rozwiązania, które ułatwią przygotowania posiłków

Szeroka oferta naczyń indukcyjnych pozwoli na to, by każdy znalazł coś dla siebie. Na naszej stronie internetowej znajdziecie zarówno pojedyncze garnki, jak i zestaw garnków na indukcję. W kolekcji znajdziecie klasyczne garnki, o metalicznym połysku, jak i eleganckie naczynia wykończone drewnianymi elementami. By przygotowywanie potraw stało się jeszcze prostsze naczynia wzbogacone są o wygodne, duże uchwyty czy wewnętrzną miarkę. Ogromnym plusem jest to, że idealnie sprawdzą się też do użytku na kuchence gazowej lub elektrycznej. 

Garnki indukcyjne – czym kierować się przy ich wyborze?

Dobry zestaw garnków stanowi niezbędny element kuchennego wyposażenia, każdego kto posiada technologię indukcyjną. Takie naczynia muszą mieć odpowiednie parametry, by mogły prawidłowo działać na kuchence. Naczynia te posiadają specjalne symbole (zwojnica), które informują o możliwości użytkowania ich na płycie indukcyjnej – naczynia będą wykrywane przez indukcję. Dobre garnki do kuchenki indukcyjnej mogą być wykonane z przeróżnych materiałów. Najczęściej są to; garnki ze stali nierdzewnej, aluminium, z powłoką emalionową lub ceramiczną. 

Warto wybierać naczynia wyłącznie sprawdzonych marek, cieszących się uznaniem wśród klientów.