• z 3
  • z 3

Patelnia Moneta Indukcja

Patelnie Moneta będące naczyniami indukcyjnymi to praktyczne naczynia ułatwiające codzienne gotowanie i sprawiająca, że każde przyrządzanie potraw jest jeszcze przyjemniejsze.

Patelnia Moneta indukcja, czyli bogata oferta produktów

Moneta posiada w swojej ofercie szeroki wybór patelni pozwalających na spełnianie się w kuchni. Dzięki różnorodności patelni i szerokiej gamie zastosowań i właściwości każdy odnajdzie coś dla siebie. Produkty Moneta są kierowane zarówno jak i dla wymagających profesjonalistów, którzy docenią wysoką jakość i dbałość patelni jak i amatorów, którzy będą mogli szkolić swoje umiejętności na każdym rodzaje naczyń.

Patelnie Moneta posiadają w swojej ofercie różne rozmiary powierzchni zaczynając od 20 do nawet 32-centymetrowej! Pozwala to na odnalezienie wymiarów odpowiadającym naszym wymaganiom.

Duży wybór patelni pozwala na przygotowanie różnego rodzaju potraw. Zwykłe patelnie z nieprzywieralną powłoką sprawiają, że gotowanie jest przyjemne i zapominamy o trudnościach z domyciem osadu na patelni. Z kolei patelnie Moneta grillowe z powłoką ceramiczną sprawią, że potrawy będą jak z grilla, a ich przygotowanie bez tłuszczu będzie zdrowsze dla naszego zdrowia.

Patelnie Moneta posiadają w swojej ofercie produkty z innowacyjną powłoką Protection Base zawierającej mikro kryształki. Dzięki temu produkt jest trwalszy oraz posiada właściwości nieprzywieralne. 

Produkty Moneta to solidna jakość i gwarancja jakości. Dzięki zastosowaniu materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia patelnie mogą posłużyć długie lata sprawiając, że gotowane potrawy będą przygotowane zdrowo i z przyjemnością.