• z 3
  • z 3

Patelnie Moneta

Patelnie należą do tych rzeczy, bez których żadna dobrze wyposażana kuchnia się nie obejdzie. Patelnie Moneta to patelnie o doskonałej jakości, nadające się do przygotowywania wielu potraw. Solidne wykonanie oraz eleganckie wzornictwo zawdzięczają włoskiemu poczuciu smaku. Patelnie Moneta wyróżniają się na tle innych produktów tego typu prostotą i elegancją designu. Dzięki czemu doskonale odnajdą się zarówno w tradycyjnej kuchni, jak i w nowoczesnym wnętrzu.

Patelnie Moneta to solidność i jakość wykonania

Patelnie Moneta znajdą wszechstronne zastosowanie w każdej kuchni. Można je używać na kuchence elektrycznej, gazowej oraz na indukcji. Dzięki użyciu nowoczesnych technologii oraz solidnych materiałów są energooszczędne, łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym odporne na uszkodzenia oraz ścieranie. Istotną ich cechą jest to, iż materiały, z których zostały wykonane, nie szkodzą naszemu zdrowiu. Wewnętrzna powłoka nie zawiera takich substancji jak PFOA, BPA, ani też niklu i metali ciężkich, które mogłyby się przedostać do potraw podczas smażenia. Osoby, które dbają o ekologię ucieszy fakt, że wśród Patelni Moneta są również i takie, które zostały wykonane z aluminium pozyskanego z recyklingowanych puszek.

Użyteczność przede wszystkim!

Patelnie Moneta ucieszą każdego amatora gotowania. W naszej ofercie można znaleźć patelnie w różnych rozmiarach, nadające się do wszelakich zastosowań. Niektóre z nich można używać w piekarniku, dzięki czemu są idealne do przygotowania zapiekanek, lasagne czy soczystych pieczeni. Patelnie grillowe szczególnie przypadną do gustu osobom dbających o linię. Wszystkie Patelnie Moneta łączy to, iż posiadają specjalną powłokę, która sprawia, iż nie trzeba używać dużej ilości tłuszczu, a potrawy nie przywierają.