Deski do krojenia

Deski do krojenia są obowiązkową pozycją w każdej kuchni - amatorskiej oraz profesjonalnej. Stosuje się je bowiem każdego dnia w trakcie krojenia warzyw, owoców, mięs oraz wielu innych produktów, aby uniknąć porysowania blatu. Za sprawą desek praca w kuchni może być znacznie prostsza oraz szybsza, a co więcej - pokrojone produkty można w szybki sposób przełożyć na patelnię, do garnka, bądź misek. 

Deski do krojenia stanowią rozległą ofertę, którą mogą Państwo przejrzeć za pomocą naszego sklepu. Oferujemy produkty firm, takich jak Josephjoseph, Odelo, Tadar oraz Gerlach, będących wiodącymi markami zarówno na rynku polskim, jak i światowym. Ich najwyższa jakość sprawiła, iż są niezwykle popularne. Polecamy deski do krojenia wykonane z materiałów drewnianych, tworzyw sztucznych, a także szkła hartowanego, które nie rysuje się, ani nie pęka. W zależności od indywidualnych preferencji, deski posiadają powłoki antypoślizgowe, dzięki którym krojone produkty nie "uciekają" spod noża. Wszystkie obiekty sprzedaży w naszym sklepie są objęte kilkuletnim okresem gwarancyjnym.

Deski są wyprodukowane z niezwykle trwałych tworzyw oraz posiadają elastyczną konstrukcję oraz lekką wagę. Co więcej - nasze deski są dostępne w różnorodnych, ożywionych kolorach, które dopasują się do każdej kuchni, a także można je myć w zmywarce i przechowywać w każdym miejscu, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca. Każda deska posiada indywidualny kształt - niektóre są prostokątne, bądź też okrągłe, a inne z kolei - zostały zaprojektowane na wzór tak zwanej łopatki, z której żadne krojone produkty nie wypadną poza deskę.

Polecamy również komplety desek z drewna dębowego, bądź z tworzyw sztucznych, które są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Co więcej - nasz oferuje klientom niskie ceny.