Podobne

Popielniczki

Popielniczki pozwalają na utrzymanie czystości. Przydadzą się zarówno w ogrodzie, na balkonie jak i w domu lub na przykład barze, gdzie dozwolone jest palenie tytoniu. O tym sprzęcie, jakim są właśnie popielniczki warto pamiętać dokonując doboru niezbędnych akcesoriów wyposażenia danego wnętrza. Dobrze zorganizowany bar to nie tylko kieliszki, szklanki i odpowiednio dobrane dodatki i gadżety. Jeśli zaś w danym pomieszczeniu nie jest dozwolone palenie papierosów, warto popielniczkę postawić przed wejściem. Palące osoby nie będą miały wówczas problemu, co zrobić z pozostającym w dłoni niedopałkiem. W takim wypadku najlepiej sprawdzą się wolno-stojące koszo-popielnice. Mają one dużą pojemność i wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Spełniają jednocześnie funkcję kosza na śmieci, jak i często właśnie przydatnej popielniczki. Produkty tego typu to część oferty na przykład znanej i cenionej marki Tadar.

Popielniczki są gadżetem, który sprawdzi się także w przydomowym ogródku. Często bowiem popiół i niedopałki lądują w końcowym efekcie wprost na trawniku, ziemi lub w niekoniecznie elegancko prezentującym się na stole przypadkowo wybranym pojemniku. Popielniczka powinna zatem znaleźć się także i choćby w ogrodzie lub na przykład na balkonie. Warto w nią zainwestować zarówno wówczas, gdy sami jesteśmy palaczami lub gdy spodziewamy się gości, którzy są palaczami papierosów. 

Wybór odpowiedniej popielniczki to zarówno rzecz gustu, jak i zapotrzebowań. Można zatem zdecydować się zarówno na jej mniejszą wersję, którą okazjonalnie można postawić przy stole lub dużo większą popielniczkę z funkcją kosza na śmieci.