• z 4
  • z 4

Pozostałe

Kultura podawania napojów w barze to dużo więcej niż zwykłe nalanie wybranego napoju do przeznaczonego ku temu naczynia. Wyposażenie baru zatem to dużo więcej niż same szklanki i kieliszki. Prawdziwy barman potrzebuje bowiem całego zestawu różnego rodzaju akcesoriów i gadżetów, które pozwolą mu stworzyć ciekawie prezentujące się drinki - zarówno w wersji alkoholowej jak i bezalkoholowej.

Akcesoria do baru to bardzo szeroka oferta produktów, wśród których dużą popularnością cieszą się między innymi takie gadżety jak choćby korkociągi, pojemniki do chłodzenia butelek, trzepaczki do koktajli czy na przykład korki do wina. Praktyczne okazują się różnego rodzaju foremki do lodu i to nie tylko koniecznie w klasycznym okrągłym lub kwadratowym kształcie. Producenci oferują tu także inne fantazyjne foremki, dzięki którym stworzyć można kostki lodu o wielu różnych kształtach. 

Prezentowane produkty obejmują swym asortymentem praktycznie wszystkie zapotrzebowania profesjonalnego baru. Można wśród nich odnaleźć także między innymi eleganckie stojaki na wino, szejkery do koktajli, popielnice tudzież przykładowo ciekawe uchwyty do wina na ścianę. 

Barowe akcesoria to jednak o wiele więcej - nie wolno zapomnieć także o słomkach, które są nieodzownym elementem wielu drinków i koktajli. Producenci akcesoriów barowych zadbali w tym wypadku także o to, by oferta była na tyle duża, iż spełnienie gustów i oczekiwań najróżniejszych klientów nie było żadnym problemem. Do nabycia dostępne są zatem słomki w najróżniejszych kolorach, o różnej szerokości i designie. 
Wszystkie z proponowanych produktów wykonano z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia.