Kolekcja Lubiana Daisy Cloud

Lubiana Daisy Cloud – elegancja w nowoczesnym wydaniu

Odcienie szarości są bardzo często wykorzystywane w aranżacji wnętrz. Sięgamy po utrzymane w nich meble, dekoracje, a także pokrycia ścian i podłóg. Jeżeli cenisz sobie taką paletę barw, przypadnie Ci do gustu kolekcja naczyń Lubiana Daisy Cloud. Cechuje ją uniwersalny charakter, jednak nie brakuje w niej oryginalności. Będzie idealnym prezentem dla bliskich osób i dla samego siebie, bo stanowi rozsądną i przyszłościową inwestycję. W jej skład wchodzi tak wiele elementów, że z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Naczynia Lubiana Daisy Cloud odporne na uszkodzenia

Linia Lubiana Daisy Cloud to artykuły, które powstały z porcelany. Wcale nie oznacza to jednak, że są one kruche i przeznaczone wyłącznie na wyjątkowe okazje! Dostępne dziś rozwiązania sprawiają, że tworzywo cechuje wytrzymałość i odporność na rozmaite uszkodzenia i zarysowania. Zastosowano tu specjalne wzmocnienia brzegów i dodatkową warstwę szkliwa. Upewniono się też, że wysokie temperatury w żaden sposób nie zaszkodzą naczyniom. W rezultacie możesz poddawać je intensywnemu procesowi eksploatacji, myć w zmywarce i wstawiać do kuchenki mikrofalowej. Ich wygląd na tym nie ucierpi!

Lubiana Daisy Cloud – serwisy i produkty na sztuki

W serii Lubiana Daisy Cloud nie brakuje produktów o różnym zastosowaniu. Jeśli potrzebujesz powiewu świeżości w swoim domu, możesz sięgnąć po komplet kubków lub filiżanek wraz ze spodkami. Z kolei, gdy chcesz zaopatrzyć się w nową zastawę, znacznie lepszym rozwiązaniem będzie skuszenie się na serwis obiadowy lub obiadowo – kawowy. Składają się z następujących elementów:

  • salaterki
  • talerze: deserowe, głębokie, obiadowe
  • filiżanki
  • kubki
  • spodki.

Każdy z nich otrzymasz w oryginalnym, firmowym kartonie. Dzięki temu masz pewność, że dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Znacząco ułatwi to też wręczenie takiego zestawu w formie prezentu dla drugiej osoby.

Lubiana Daisy Cloud – stokrotki w odcieniach szarości

Zgodnie ze swoją nazwą, linia Lubiana Daisy Cloud zachwyca pięknem motywów roślinnych. Na próżno jednak szukać tutaj sporych grafik i rysunków. Producent, którym jest słynna polska marka Lubiana, zastosował znacznie ciekawszy zabieg. To pionowe żłobienia, które układają się w taki sposób, że naczynia przywodzą na myśl rozkwitające stokrotki. Efekt jest subtelny, ale nie sposób go nie dostrzec. W ofercie Nakrywamy znajdziesz te i wiele innych wyrobów z porcelany i nie tylko. Życzymy miłych zakupów!