Kolekcja Lubiana Daisy Waterfall

Lubiana Daisy Waterfall – turkus i motywy roślinne

Turkus przywodzi nam na myśl dalekie i egzotyczne kraje oraz wakacje i ocean. Chciałbyś cieszyć się jego widokiem każdego dnia, bez konieczności opuszczania swojego domu? Sięgnij po naczynia z kolekcji Lubiana Daisy Waterfall! Zostały starannie dopracowane i zachwycają wzornictwem, barwą oraz połyskiem i solidnym charakterem. Sam zdecyduj, czy wystarczy Ci kubek, który zabierzesz ze sobą do biura, czy wolisz zainwestować w cały serwis. W asortymencie Nakrywamy znajdziesz zarówno komplety, jak i pojedyncze produkty. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jedyne w swoim rodzaju naczynia Lubiana Daisy Waterfall

Podczas projektowania linii Lubiana Daisy Waterfall niczego nie pozostawiono przypadkowi. Wodospad, który umieszczono w nazwie, znajduje odzwierciedlenie w pięknym, głębokim turkusowym kolorze wyrobów. Nieco ciemniejsze odcienie mieszają się z tymi jaśniejszymi, a pionowe żłobienia o specyficznym kształcie sprawiają, że naczynia przypominają rozkwitającą stokrotkę. Korzystając z nich podczas podawania lub spożywania posiłków, sprawisz, że nawet zwyczajne danie będzie prezentowało się niczym wykwintny popis szefa kuchni. To unikalne połączenie świata roślin i wody, które nadaje wnętrzom oryginalnego charakteru.

Dopasowane do potrzeb produkty Lubiana Daisy Waterfall

W zależności od tego, czego potrzebujesz, możesz zaopatrzyć się w zestaw zawierający kilka sztuk tego samego produktu lub jeden z dwóch serwisów Lubiana Daisy Waterfall. Obiadowy składa się z trzech rodzajów talerzy:

  • głębokich
  • deserowych
  • obiadowych.

Inwestując w serwis obiadowo – kawowy, oprócz nich zyskasz także: filiżanki i dedykowane im spodki, kubki oraz salaterki. Pamiętaj, że dokonując wyboru, możesz kierować się też liczbą osób, dla której przeznaczony jest komplet. Nie ma znaczenia to, czy jesteś klientem prywatnym, czy biznesowym. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz!

Lubiana Daisy Waterfall – porcelana odporna na uszkodzenia

Kolekcja Lubiana Daisy Waterfall została wykonana z wysokiej klasy porcelany. To szlachetne tworzywo gwarantuje pełen komfort użytkowania, a Ty możesz mieć odrobinę luksusu w zasięgu ręki. Specjalna powłoka z dodatkową warstwą szkliwa stanowi warstwę ochronną zapobiegającą powstawaniu rys. Odporność na działanie wysokich temperatur pozwala na wkładanie naczyń do mikrofalówki. Lubiana, renomowany polski producent deklaruje też, że mycie ich w zmywarce nie skutkuje uszkodzeniami. Zapoznaj się z ofertą Nakrywamy i złóż zamówienie już dziś!