Kolekcja Lubiana Sunny

Lubiana Sunny – oryginalnie i z klasą

Wyraziste linie, geometryczne kształty i minimalistyczny charakter. Tak przy pomocy kilku słów można opisać naczynia z serii Lubiana Sunny. Stanowią odpowiedź na potrzeby miłośników nowoczesnych rozwiązań, którzy cenią sobie funkcjonalność i oszczędne środki wyrazu. Biel symbolizuje ponadczasową klasykę, a unikalne tłoczenia czynią całość intrygującą. To na tyle uniwersalne wyroby, że możesz mieć pewność, że będą pasowały do Twoich wnętrz. Zaopatrując się w nie, wspierasz polskiego przedsiębiorcę i otrzymujesz artykuły doskonałej jakości. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz produkty z tej i wielu innych kolekcji marki Lubiana.

Lubiana Sunny – kubki o wielu zastosowaniach

Linia Lubiana Sunny to między innymi kubki. Są na tyle uniwersalne, że znakomicie sprawdzą się w domu, w pracy, a także w lokalu gastronomicznym i w hotelowej kuchni. Możesz popijać z nich aromatyczną kawę, herbatę i wiele innych napojów przyrządzonych na rozmaite sposoby. Przydadzą się podczas śniadania, obiadu i kolacji. Umilą także popołudniowy relaks w zaciszu czterech ścian oraz spotkania towarzyskie w gronie krewnych i przyjaciół. Są sprzedawane w kompletach zawierających następującą liczbę sztuk:

  • 6
  • 12
  • 18
  • 30
  • 60.

Z łatwością wybierzesz więc odpowiednią dla siebie opcję.

Kolekcja Lubiana Sunny – minimalizm i nowoczesność

Lubiana Sunny to żywy dowód na to, że siła tkwi w prostocie. Na próżno szukać w tej kolekcji pełnych przepychu elementów dekoracyjnych i rzucających się w oczy zdobień. Naczynia wyróżniają się charakterystycznymi tłoczeniami, uchwytami o nieco nietypowej formie i ostrymi krawędziami. To w zupełności wystarczy do tego, by prezentowały się nietuzinkowo i ciekawie. Wbrew pozorom będą pasowały nie tylko do surowych, nowoczesnych jadalni. Stworzą wspaniały duet z pozostałymi elementami zastawy, niezależnie od tego, w jakiej kolorystyce będą one utrzymane.

Lubiana Sunny – imponująca wytrzymałość

Artykuły z linii Lubiana Sunny powstały z porcelany, czyli szlachetnego tworzywa, które jest jednym z symboli luksusu. Nie musisz się obawiać, gdyż obecnie ten materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Codzienne użytkowanie w żaden sposób mu nie zaszkodzi, nawet gdy będzie miał do czynienia z działaniem mikrofalówki oraz zmywarki. Nic się nie stanie, gdy uderzysz kubkiem o blat, lub przesuniesz po nim ostrym przedmiotem. Atrakcyjna cena idzie tutaj w parze z doskonałą jakością. Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z wyrobami marki Lubiana, których nie brakuje w ofercie Nakrywamy. Życzymy miłych zakupów!