• z 2
  • z 2

Bloki do noży

Blok na noże jako idealna forma przechowywania akcesoriów kuchennych

Duża część ludzi przechowuje noże w szufladach, gdzie te niejednokrotnie ulegają zniszczeniu lub błyskawicznemu stępieniu. Towarzystwo innych akcesoriów zazwyczaj utrudnia zachowanie idealnego stanu produktów. I właśnie z tego powodu proponujemy praktyczny blok na noże, który na pewno spełni Twoje oczekiwania. Dzięki bloczkowi zyskujesz łatwy dostęp do noży, jak również zapobiegasz zniszczeniu artykułów. Będziesz mieć zatem wszystko pod ręką, a codzienne przygotowywanie posiłków bądź potraw okaże się dziecinnie proste. Osoby poukładane oraz oczekujące porządku w kuchni nie pożałują swojej decyzji. Ponadto oferujemy jedynie noże innowacyjnych, sprawdzonych firm. Warto wspomnieć tutaj między innymi o marce Tescoma, Ambition, KönigHOFFER, Zassenhaus czy Zeller.

Zaprezentowana oferta obfituje w różnorodne bloki do noży

Możesz dopasować produkt do swoich preferencji, wybierając jedną z przedstawionych opcji. Znajdziesz u nas przede wszystkim bambusowe bloki do noży, ale też te wyprodukowane ze stylowego tworzywa sztucznego. Jeżeli chodzi o drewniane bloczki, to chyba każdy z nas kojarzy ten widok w kuchni babci czy mamy. Otwory mieszczą noże rozmaitej szerokości. Możemy więc bez większego problemu umieścić kolekcję danych akcesoriów na blacie lub stole. Istotne, abyśmy mogli komfortowo sięgać po rękojeść.

Każdy blok do noży charakteryzuje się znakomitą trwałością

Chodzi tu oczywiście o kwestię wykonania, ponieważ każdy blok do noży odznacza wysoka jakość. Drewno jest niezwykle wytrzymałe, a zakup produktu wiąże się z wieloletnim użytkowaniem. Tworzywo sztuczne również, wbrew pozorom, doskonale sobie poradzi. Nie odnotujemy żadnych wad, o ile będziemy dbać odpowiednio o dany artykuł. Dopiero wtedy zauważymy, jak trwałe są nasze bloczki. Nie trzeba więc dużo, aby całość sprawdzała się po prostu genialnie. Weź pod uwagę także konkretne parametry - szerokość i długość poszczególnych bloków.

Nie należy również zapominać o eleganckiej prezencji

Bloki na noże są nie tylko praktyczne i wyjątkowo pomocne, ale wyglądają też bardzo dobrze. Ich prezencja idealnie odnajdzie się w każdej kuchni. Wystrój nie ma większego znaczenia, ponieważ dostrzeżesz uniwersalne rozwiązania. Dominuje tutaj drewno, ale też takie kolory jak biel lub czerń. To klasyka, która sprawdza się zawsze. Sięgnij zatem po blok do noży, odpowiadający Twoim sprecyzowanym upodobaniom. Jesteśmy przekonani, że taki produkt przypadnie do gustu wszystkim domownikom.

Kuchnia jest jednym z miejsc gdzie spędzamy dużą część swojego życia. Nie ważne czy jest duża czy mała, wszystkie rzeczy powinny mieć swoje właściwe miejsce. Dlatego wnętrze kuchni wyposażamy w przeróżne akcesoria, nie tylko ułatwiające nam wykonywanie codziennych obowiązków, ale także umożliwiające utrzymanie w niej należytego porządku.

Bloki do noży są jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań do przechowywania noży. Korzystając z bloków na noże mamy gwarancje, że ich ostrza są bezpieczne. Ponadto umożliwiają komfortowe wykonywanie czynności kuchennych, gdyż zawsze będą w zasięgu naszych oczu i dłoni, a nie schowane w szufladzie czy też innym trudno dostępnym miejscu. Wyróżniamy wiele różnych modeli wykonanych z tworzywa sztucznego oraz różnego rodzaju drewna. Od nowoczesnych fasonów po klasyczne w rozmaitych odcieniach drewna i barwach.

Niezależnie od tego jaki model wybierzecie z pewnością idealnie będą się prezentować na blacie kuchennym. Bloki do noży stanowią piękną, a zarazem bardzo praktyczną ozdobę kuchni. Wśród wielu rodzajów bloków znajdziemy modele dostosowane do odpowiednich ilości noży. W zależności od tego ile noży chcielibyśmy w nim przechowywać i jakiej szerokości jest ostrze powinniśmy z pewnością znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

W naszej ofercie oprócz bloków sprzedawanych luzem do których można dokompletować noże znajdą Państwo również noże w blokach. Są to gotowe komplety noży. Jeżeli jednak pragniecie stworzyć własny wymarzony zestaw noży i dobrać do niego blok zapraszamy do zapoznania się z ofertą bloki do noży. Życzymy owocnych zakupów.