• z 4
  • z 4

Noże Fiskars

Fiskars – noże z tradycją

Firma Fiskars, która została założona w południowej Finlandii w XVII wieku, do dziś figuruje na rynku kuchennym jako producent ceniony za wysoką jakość szerokiego asortymentu. Choć zasłynął on przede wszystkim z gatunkowych narzędzi ogrodniczych oraz nożyczek, jego zestawy noży to produkt wybierany obecnie przez najznamienitszych światowych szefów kuchni. Producent Fiskars noże oferuje w najróżniejszych kombinacjach zestawowych oraz jako pojedyncze sztuki – aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich swoich Klientów. Ale co właściwie sprawia, że warto wybrać właśnie te noże?

Dlaczego warto wybrać nóż Fiskars?

Zarówno noże serii Fiskars Functional Form, jak i Fiskars Edge czy noże linii Fiskars Royal wykonane są ze stali nierdzewnej, co czyni je odpornymi na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Noże są wytrzymałe, ostre – ostrzone na profesjonalnej tarczy szlifierskiej – a elegancka czarna rękojeść pokryta została antypoślizgowym materiałem. Pod nią znajduje się odpowiednia przestrzeń na swobodne ułożenie palców; jednak nie tylko designerska rękojeść wpływa na wygodę użytkowania – każdy nóż Fiskars można myć w zmywarce. Niezależnie od tego, czy wybierzesz tradycyjny nóż szefa kuchni, czy nóż do obierania, Fiskars daje Ci gwarancję jakości w atrakcyjnie niskiej cenie.

Zestaw noży Fiskars na prezent i nie tylko

Elegancki design, wytrzymałość, przystępna cena i możliwość różnorodnego wyboru sprawiają, że noże Fiskars to również idealny pomysł na prezent. Zawarcie związku małżeńskiego, parapetówka, Srebrne Gody czy remont kuchni – każda okazja jest dobra, aby podarować komuś zestaw noży Fiskars. Nie tylko do domu, ale i do restauracji czy zakładu pracy; dzięki nim przygotowywanie ulubionych dań stanie się jeszcze przyjemniejsze. Ponadto dodatkowe akcesoria dołączane do zestawu pomogą Ci uzupełnić wyposażenie swojej kuchni. Są to nie tylko elementy podstawowe takie jak ostrzałka czy obierak, ale także nożyce do drobiu czy funkcjonalne deski do krojenia.

Oryginalne noże Fiskars w Nakrywamy.pl

Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci nóż do chleba, nóż do kuchni azjatyckiej czy do warzyw – dzięki pojedynczym sztukom bądź zestawom od Fiskars Twoja kuchnia już zawsze będzie cieszyć się odpowiednim wyposażeniem i nowoczesnym designem. Jako że w Nakrywamy.pl znajdziesz tylko oryginalne noże Fiskars – z każdym zakupem przysługuje Ci dwuletnia gwarancja. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości w sprawie zamówienia – nasz Dział Obsługi Klienta pozostaje do Twojej dyspozycji.