• z 5
  • z 5

Noże Tescoma

Dlaczego warto kupić noże Tescoma?

Wyposażenie kuchenne powinno charakteryzować się najwyższym poziomem użytkowania. Noże Tescoma bez wątpienia spełniają ten warunek. Kuta stal nierdzewna zapewnia nam łatwość i lekkość zarówno w krojeniu, jak i siekaniu, czy też porcjowaniu. Model GrandChef posiada stalowy oraz czarny kolor, dzięki czemu doskonale będzie pasować do każdego rodzaju kuchni. Niezależnie od tego, czy chcemy urządzić ją w nowoczesnym designie, czy też poszukujemy bardziej klasycznego stylu zagospodarowania tej przestrzeni - noże Tescoma bez wątpienia znakomicie wpiszą się w każdą kuchnię.

Tescoma - noże najwyższej jakości

Co dokładnie ma do zaoferowania marka Tescoma? Noże, które mogą posłużyć do przygotowania niemal każdego rodzaju produktów. Musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że nie wszystkie produkty można kroić za pomocą jednego ostrza. Wyraźną różnicę widać, jeżeli porównamy standardowe noże do ostrzy przeznaczonych do pieczywa. Zamiast gładkiego ostrza mamy do czynienia ze znacznie większą liczbą chropowatych ząbków. Szeroki wybór noży marki Tescoma dostępnych w naszym sklepie sprawia, że każdy z klientów znajdzie idealne rozwiązanie do swojego kuchennego wyposażenia.

Idealny na prezent - zestaw noży Tescoma

Jednym z pierwszych kroków w nowym mieszkaniu jest zakup produktów, które ponad wygląd i oryginalność będą cechować się długoletnią funkcjonalnością. Dlatego też zestaw noży Tescoma wydaje się doskonałym pomysłem na prezent. Niezależnie od tego, czy chcesz zaskoczyć swoich przyjaciół na wesele, czy przychodzisz na parapetówkę, zestaw noży Tescoma z całą pewnością przyda się każdemu, kto rozpoczyna nową drogę życia. Ma na to również wpływ bardzo szeroka oferta produktów, dzięki czemu na przykład osoby niejedzące chleba mogą zastąpić nóż przeznaczony do pieczywa tasakiem, czy też nożem do szatkowania.

Noże Tescoma - na każdą okazję

Bez cienia wątpliwości noże Tescoma znajdą wielu sympatyków. Szczególnym zainteresowaniem może cieszyć się specjalny zestaw, w którym można znaleźć specjalny blok od przechowywania noży oraz siedem różnych ostrz, które mogą służyć do różnych czynności w kuchni. Można wtedy dostrzec wyraźną różnicę w użytkowaniu noża uniwersalnego, a noża do szatkowania. Dla wegan i wegetarian z całą pewnością będą cieszyć się noże Tescoma przeznaczone do jarzyn. Warto także zauważyć na ergonomiczną rączkę. Zapewnia ona nie tylko doskonały wygląd, ale również całkowicie bezpieczne i precyzyjne krojenie.

 

 

Tescoma to czeski producent oferujący bogaty asortyment wszelkiego rodzaju artykułów kuchennych. Od malutkich foremek, dekoratorów po garnki i patelnie. Wyroby te wyróżniają się wśród wielu innych solidnym wykonaniem i niezwykłą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zachwycają nas swoją wysoką jakością, funkcjonalnością, a także różnorodnością form i kolorów. Tescoma w swojej ofercie posiada także wysokiej klasy noże. Sprzedawane w kompletach z eleganckimi blokami oraz osobno.

Noże kuchenne Tescoma produkowane są w trzech wariantach. Znajdziemy noże z ostrzami wykonanym z dobrego gatunku stali, z ostrzami ceramicznym, a także pokryte powłoką antyadhezyjną w ciekawych barwach. Większość z nich posiada rękojeści z tworzywa sztucznego. Noże te zostały starannie wyważone co nadaje niezwykłego komfortu podczas krojenia. Ceramiczne ostrza są niezwykle ostre, w dodatku nie tępią się tak szybko przy właściwym użytkowaniu. Stalowe ostrza z powłoką antyadhezyjną są natomiast wysoce odporne na ścieranie, zarysowanie oraz działanie wysokiej temperatury i ciśnienia.

Dodatkowo charakteryzują się ciekawą kolorystyką, która z pewnością ożywi wnętrze każdej kuchni. W ofercie noży kuchennych Tescoma znajdziemy wiele rodzajów noży do podstawowych, ale tez specjalnych zadań. Wśród tych drugich na szczególną uwagę zasługują noże do wykrawania, do steków, do porcjowania, do sera pleśniowego, noże rzeźnicze, noże do siekania ziół oraz siekacz do ciasta. Idealne dla wszystkich miłośników gotowania, zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Oprócz noży sprzedawanych luzem oferujemy także noże w eleganckich blokach z tworzywa sztucznego.

Noże do kuchni Tescoma to przede wszystkim niepowtarzalna jakość w eleganckiej formie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą noże kuchenne Tescoma i życzymy udanych zakupów.