• z 13
  • z 13

porcelana serwis obiadowy

 Porcelana serwis obiadowy to jeden z najlepszych rodzajów zastawy stołowej. Porcelana nie bez przyczyny od lat króluje na naszych stołach. Niezwykła trwałość, odporność na wysokie temperatury, zarysowania oraz stłuczenia to jedne z największych zalet porcelanowych produktów. Poza tym porcelana na stole prezentuje się niezwykle uroczyście i pięknie.

 W naszej ofercie znajdą Państwo wiele serwisów obiadowych wykonanych z wysokiej klasy porcelany. Ich pięknie wykończone brzegi oraz gładkie, błyszczące się powierzchnie wzbogacają nasze stoły i przyciągają wzrok zaproszonych gości. Porcelana pierwszego gatunku nie posiada żadnych wad ani uszkodzeń. Jest niezwykle starannie wykonana oraz często pokryta podwójną warstwą szkliwa przez co nabiera dodatkowej trwałości. Oferujemy Państwu zarówno niecodzienne kształty porcelanowej zastawy stołowej oraz naturalnie piękne modele klasycznych serwisów. Fason naczyń jest bardzo ważny, gdyż powinien współgrać z wystrojem wnętrza oraz wpływać na atmosferę wspólnych posiłków i uroczystości. W ofercie porcelana zestawy obiadowe znajdują się komplety dla 6 oraz 12 osób różniące się od siebie ilością elementów oraz składem. Najważniejsza pozostaje jednak jakość materiału, która pozwala cieszyć się pięknymi i lśniącymi naczyniami przez długie lata.

 Wśród bogatej oferty znajdą Państwo porcelanowe serwisy obiadowe takich producentów jak Lubiana, Gerlach oraz Tadar. Jest to niezwykła mieszanka form i wzorów. Z pewnością wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą porcelana komplet obiadowy i życzymy udanych zakupów.