Podobne

Porcelana KAROLINA

Porcelana Karolina idealnie nadaje się do domu, ale też hotelu czy restauracji

Zastawa porcelanowa to swego rodzaju klasyka, która kojarzy nam się z domową kolekcją używaną podczas większych okazji. Nie musi tak być, z tego typu naczyń możemy śmiało korzystać bez większych oporów w trakcie codziennych śniadań, obiadów bądź kolacji. Ponadto niejednokrotnie hotele nabywają pokaźne zestawy, które wręcz zachwycają gości. Jesteśmy przekonani, że porcelana Karolina nie zawiedzie Twoich oczekiwań. No i oczywiście nie możemy zapomnieć również o restauracjach, które słyną z posiadania pięknych, eleganckich talerzy czy misek. Tradycja często wygrywa z nowoczesnością, czego dowodem są porcelanowe wyroby pełne wdzięku oraz klasy. Błyskawicznie zastąpisz wcześniejsze produkty tymi nowymi, porcelanowymi. Nie czekaj, a po prostu sprawdź, zamawiając jeden z serwisów!

Z czego składa się Karolina porcelana?

Każdy zestaw to kompletny serwis, który w zależności od rodzaju zawiera konkretne produkty. Oferujemy między innymi talerze płytkie, talerze głębokie, talerze deserowe czy stylowe kubki. Karolina porcelana może liczyć 18, 24, 36, a nawet 96 elementów. Musisz zastanowić się, jaki wariant będzie niezbędny Tobie, domownikom i podjąć odpowiednią decyzję. Zasugeruj się tylko i wyłącznie własnymi potrzebami, wtedy na pewno nie pożałujesz takiego wyboru. Kolekcja będzie Ci towarzyszyć nieustannie.

Bez wątpienia porcelana to gwarancja użytkowania przez lata

Warto pamiętać o tym, że porcelana Karolina jest niezwykle odporna na działanie wszelkich czynników chemicznych, w tym detergentów. Jej ogromną zaletą jest również twardość oraz fakt, że nie przywiera do niej brud. Możemy wręcz błyskawicznie wyczyścić wszelkie zanieczyszczenia. Ponadto w takich naczyniach potrawy znacznie wolniej stygną, dzięki czemu możemy jeść wolniej posiłek i odpowiednio się nim delektować. Porcelana od producenta Karolina ze względu na swoją trwałość posłuży nam nawet przez kilka lat.

Ponadto zestawy będą wyglądać rewelacyjnie na każdym stole

Ogromną rolę odgrywa w tym wypadku ponadczasowy wygląd kolekcji. Klasyczny, biały kolor i brak dodatkowych zdobień sprawiają, że całość jest po prostu minimalistyczna. Właśnie przez to Karolina porcelana okazuje się uniwersalna. Nie dostrzeżemy żadnych ograniczeń. Jeżeli szykujesz większe przyjęcie, zastawa dopasuje się do przygotowanej dekoracji - niezależnie od jej charakteru. Jeśli masz do nas jakieś pytania bądź nurtujące Cię wątpliwości, chętnie pomożemy. Serdecznie zapraszamy do zakupów!