• z 2
  • z 2

Porcelana TADAR

Codzienne spożywanie posiłków wraz z rodziną, a także świąteczne obiady dla gości powinny mieć odpowiednią oprawę. Wiele osób poszukuje serwisów obiadowych oraz kawowych, które będą czymś w rodzaju wypośrodkowania ekskluzywnej zastawy stołowej z naczyniami wygodnymi, praktycznymi i casualowymi. Dla tych osób idealną propozycją będzie porcelana Tadar.

Cechy charakterystyczne Tadar

Naczynia z serii Tadar to miks kolorów, wzorów i styli. Dzięki temu każdy, kto poszukuje zastawy stołowej idealnej będzie w stanie znaleźć tu coś dla siebie. To przede wszystkim eleganckie, klasyczne serwisy obiadowe i kawowe, z talerzami o kwadratowym kształcie z zaokrąglonymi brzegami, oraz eleganckimi, delikatnymi zdobieniami w formie ornamentów roślinnych. Strona Nakrywamy posiada w ofercie firmy Tadar nie tylko komplety naczyń dla 6 lub 12 osób, ale również komplety dla jednej osoby. Dzięki takiej różnorodności można skompletować idealny zestaw obiadowy na świąteczny stół, dla kilkuosobowej rodziny, lub dla siebie samego, jeśli mamy taką potrzebę. Oprócz pełnych zestawów z talerzami, wazami, mlecznikami czy cukiernicami, można znaleźć tu również serwisy obiadowe składające się wyłącznie z kompletu talerzy lub same serwisy kawowe. 

Porcelana Tadar

Porcelana Tadar to kwintesencja prostoty i funkcjonalności. Została ona stworzona z myślą o codziennych posiłkach, które chcielibyśmy spożywać na jednakowych kompletach talerzy z całą rodziną, oraz o funkcjonalności naczyń, z uwzględnieniem ich używania w mikrofalówce, czy też zmywania w zmywarce. To bardzo istotna cecha produktów Tadar, ponieważ współczesne naczynia muszą być nie tylko piękne, ale także bardzo trwałe, mało podatne na uszkodzenia mechaniczne, termiczne czy chemiczne, oraz wygodne w codziennym użytkowaniu. Prostota zdobnictwa naczyń Tadar to jednocześnie ich największa zaleta. Dzięki delikatnym zdobieniom na jednym z brzegów talerza, czy gładkim naczyniom w stonowanym, pastelowym kolorze, potrawy prezentują się na takim serwisie nadzwyczaj efektownie. 

Tadar - zawsze dobry wybór

Naczynia producenta Tadar dostępne w serwisie Nakrywamy to ukłon w stronę rodzin, które w szarej codzienności chcą odnaleźć odrobinę radości i podarować sobie nieco luksusu. Codzienne posiłki spożywane na pełnej zastawie obiadowej, czy kawa pita z ukochanym po południu w gustownej filiżance, to dla wielu osób spełnienie marzeń o zwyczajnej, sielskiej codzienności. Taka zastawa stołowa sprawdzi się również jako podarunek. Jeśli nie mamy pomysłu na to, co podarować nowożeńcom, komplet zastawy stołowej do ich pierwszego wspólnego mieszkania na pewno ułatwi im wiele w kwestii podejmowania przyszłych gości. To również wspaniały prezent dla osób, które kochamy i szanujemy - dzięki temu poczują się one docenione, a podarunek w postaci długowiecznej porcelany z pewnością będzie dla nich symbolem wiecznych, trwałych uczuć, które nie blakną pomimo codziennego ich okazywania. Celebrowanie wspólnych małych i wielkich chwil przy pięknej zastawie stołowej to właśnie te momenty, które scalają każdą rodzinę!