Łopatki / noże do tortu

Łopatka do tortów. Dziel i rządź!

Pojawienie się tortu na przyjęciu, to długo wyczekiwana chwila i moment kulminacyjny. Same torty zasługują często na miarę smakowitych dzieł sztuki. Misterne, wielopiętrowe konstrukcje, które podczas krojenia i dzielenia wymagają szczególnej uwagi. Oczy wszystkich biesiadników zwrócone są na osobę, która dzieli tort na porcje, a chwila nieuwagi może skończyć się katastrofą. Przy tym wyjątkowo delikatnym zabiegu dzielenia ciasta na mniejsze kawałki, nie bez znaczenia pozostają narzędzia. Odpowiednia łopatka do tortów jest niezbędnym przyborem do krojenia tortów i ciast, który umożliwi pewny i bezpieczny podział oraz ułatwi nakładanie podzielonych porcji na talerze gości.

Sprawdzone i praktyczne łopatki do tortu

Wśród setek pomocy kuchennych, w naszej ofercie znajdują się również praktyczne i sprawdzone łopatki do tortu. Do wyboru polecamy bardziej nowoczesne ze zdobieniami, jak i klasyczne łopatki znanych firm: Gerlach, Ambition, Westmark, Domotti, Zeleer, Kela, czy Amefa, które są doskonałym uzupełnieniem kuchennego niezbędnika. Ich przydatność z pewnością docenisz w najważniejszych chwilach, celebrując urodziny, rocznice, awanse oraz dziesiątki innych okazji, na których pojawi się tort.

Najwyższej jakości łopatki do tortu. Trwałe i bezpieczne

Klasyczne łopatki do tortu wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, bezpiecznej dla alergików i wyjątkowo odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, produkty firmy Gerlach mogą poszczycić się atestem PZH i dożywotnią gwarancją. Wszystkie dostępne w naszej ofercie łopatki można z powodzeniem myć w zmywarce, bez ryzyka utraty pięknego i szlachetnego połysku. Niektóre sprawdzą się również jako noże do krojenia ciast, a to dzięki ząbkowanej powierzchni. Część z nich posiada specjalne uchwyty, dające możliwość zawieszenia, co z kolei pozwoli na lepsze zagospodarowanie przestrzeni.

Łopatka do tortu. Ponadczasowy prezent

Każda łopatka do tortu charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i estetyką, dzięki czemu stanowi doskonały pomysł na prezent. Łopatki dostępne są pojedynczo w oryginalnych opakowaniach, w zestawach z (marki Zeller i Westmark) oraz "luzem", bez opakowania producenta. Ponadczasowy design i oczywiście ergonomiczna, wypróbowana przez wiele pokoleń forma, pozwalają na pewne obchodzenie się z delikatnym, puszystym tortem i każdym innym ciastem, które towarzyszy najlepszym chwilom w gronie rodziny i przyjaciół.

Tort to wyjątkowy sposób na świętowanie wielu okazji, takich jak urodziny, rocznica czy święta. Bez względu na to, czy jest on upieczony samodzielnie czy zamówiony w cukierni, pomocna okaże się łopatka do tortu. Pozwoli ona na wygodne przełożenie ukrojonych kawałków na talerze. W sklepie nakrywamy.pl znajdą Państwo wysokiej jakości łopatki do tortu, takich firm jak Gerlach oraz Kela.

W kuchni każdego miłośnika słodkich wypieków, powinna znaleźć się łopatka do ciast. Jej specjalny kształt ułatwi nakładanie kawałków na talerze, bez obawy o to, że spadną one w trakcie przenoszenia na blat stołu. Jest to zatem bardzo praktyczny przyrząd, dzięki któremu serwowanie ciast lub tortu stanie się niezwykle proste. Łopatki do nakładania wypieków wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nadają się do mycia w zmywarce. W ofercie znajduje się też specjalna łopatka do krojenia i serwowania ciasta oraz wiele inych sztućców. Posiada ona z jednej strony powierzchnię ząbkowaną, która ułatwia porcjowanie. Jej dodatkowym atutem jest uchwyt, dający możliwość zawieszenia.