Podobne

Tescoma

Tescoma to czeska firma zajmująca się produkcją akcesoriów do kuchni oraz jadalni. Swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku, a za sprawą ciągłego rozwoju, przeprowadzanych badań rynku, a także projektowania oryginalnych akcesoriów udało jej się osiągnąć stanowisko światowego lidera w swojej  branży. Obecnie jej produkty można dostać w ponad stu krajach na całym świecie.

Firma Tescoma oferuje klientom szeroką gamę wysokiej jakości produktów, a wszystko to w przystępnych cenach. Jej akcesoria  świetnie sprawdzają się podczas przygotowywania różnorodnych potraw, jak i ich serwowania.

Tescoma w trakcie produkcji wykorzystuje materiały o najwyższej jakości. Wszystkie produkty, które posiada w swojej ofercie wykonane są z najwyższą starannością i dokładnością.

W ofercie firmy Tescoma można znaleźć bogactwo różnorodnych patelni, które dedykowane są do smażenia określonych produktów takich jak m.in. jajka czy ryby. Ponadto w propozycjach dostępne są szybkowary oraz różnorodne garnki z pokrywkami.

Osoby, które poszukują blach do pieczenia ciasta znajdą między innymi te regulowane, które można dostosować do wielkości wypieku i nie trzeba mieć w tym celu kilku blach o różnych rozmiarach. Ponadto, dla entuzjastów ciasteczek o różnorodnych kształtach dostępne są foremki przeznaczone do ich wycinania.

Tescoma w swojej ofercie posiada indukcyjne ekspresy do zaparzania kawy, jak i również te klasyczne oraz dzbanki do herbaty. Dla osób, które poszukują różnorodnych, ciekawych akcesoriów ułatwiających im wykonywanie pewnych czynności w kuchni dostępne są wykrawacze do ziemniaków, radełka, klipsy do zamykania worków, sitka do herbaty, oddzielacze białka czy wykrawacze kółek przeznaczone do różnorodnych rodzajów ciast.

Zestawy do pasteryzacji z termometrem, młynki uniwersalne czy zestawy akcesoriów do carvingu to jedne z licznych produktów, które posiada w swoim asortymencie firma Tescoma. Bogactwo oferowanych przez firmę Tescoma  produktów dostępnych w sklepie nakrywamy sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.