Podobne

Ambition Nature

Linia garnków Nature inspirowana była naturą. Połączenie jasnej kamiennej struktury z imitacją drewna sprawią, że Twoja kuchnia nabierze zupełnie innego wymiaru. Nature to klasyczny kształt z wzornictwem oddającym kolory natury, niespotykany jak dotąd w trendach wyposażenia gospodarstwa domowego. 

Garnki Nature wykonane zostały z odkuwanego aluminium, które jest idealnym dystrybutorem ciepła nie tylko dna ale również całej powierzchni garnków Ciepło rozprowadzane jest równomiernie od dołu, aż do samej góry. To oszczędność Twojego czasu, oraz energii potrzebnej do zagrzania zawartości. Garnki Nature słyną z akumulowania ciepła, dzięki temu Twoje potrawy pozostaną dłużej gorące. Producent wyposażył dno garnków w 3mm dno indukcyjne. Dzieki zastosowaniu najnowszych technologii udało się stworzyć materiał odporny na odkształcenia. 
Środek garnków wypełnia specjalnie przygotowana powłoka imitująca kamień. Powłoka ta została wykonana tak, aby spełniać jak najlepiej swoje funkcje. Pierwszą z nich jest nieprzywieranie jedzenia do powierzchni garnka. Drugą równie ważną odporność na wszelkiego rodzaju zarysowania, oraz ścieranie podczas codziennego użytkowania.

Zewnętrzna strona garnków Nature została pokryta powłoką o chropowatej powierzchni imitującej kamień, identyczną jak wewnątrz garnka. Pokrywki wykonane z hartowanego szkła wyposażone w otwory umożliwiające wydostawaniu się nadmiaru pary, dzięki czemu Twoje potrawy zachowają swój smak. Uchywty garnków zostały wykonane w technologii Soft Touch, które imitują drewno, oraz co najważniejsze zapewniają wygodne trzymanie w dłoni. Garnki Ambition Nature nadają się do używania na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych.