Podobne

Ambition Taurus

Ambition Taurus - kolekcja naczyń wysokiej jakości

Polska marka Ambition istnieje na rynku od 2004 roku i od tego momentu zyskała szerokie grono zwolenników. Kolekcja Ambition Taurus to naczynia wysokiej jakości, które zadowolą zarówno amatorów gotowania, jak i profesjonalistów. Naczynia zostały wytworzone bez użycia ołowiu, kadmu i PFOA, dzięki czemu są bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Linia Taurus posiada wszystko, czego potrzebujesz do codziennego przygotowywania zdrowych i smacznych posiłków.

Taurus Ambition - naczynia wykonane z odlewanego aluminium

Kolekcja Taurus Ambition to przede wszystkim naczynia wykonane z wysokiej jakości odlewanego aluminium. Zostały pokryte cieszącą się zaufaniem na rynku, licencjonowaną powłoką Teflon® Platinum Plus, która jest odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. To daje możliwość używania metalowych łopatek, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni naczynia. Zapewnia także gotowanie bez przywierania. Bezpieczeństwo powłoki w kontakcie z żywnością zostało potwierdzone licznymi badaniami. Naczynia posiadają grube, wielowarstwowe dno zapewniające równomierne rozprowadzanie ciepła. Z ich pomocą codzienne przygotowywanie posiłków będzie łatwe i przyjemne jak nigdy dotąd.

Ambition Taurus - nowoczesny design

Kolekcja Ambition Taurus to naczynia o klasycznym wyglądzie, dostępne w kolorze antracytowej czerni. Doskonale prezentują się w każdej nowoczesnej kuchni. Idealnie dopasują się do drewnianego lub kamiennego blatu i wprowadzą do wnętrza odrobinę elegancji. Naczynia linii Taurus zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Dzięki wysokiej jakości wykonania, pozostają w idealnym stanie nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Taurus Ambition - szeroki wybór naczyń

Linia Taurus Ambition to szeroki wybór naczyń niezbędnych w każdej kuchni. W ofercie znajdziemy zarówno garnki i patelnie wraz z żaroodpornymi pokrywkami, przeznaczone do wszystkich typów kuchenek. W kolekcji Taurus dostępna jest także brytfanna przeznaczona na wszystkie rodzaje kuchenek oprócz indukcyjnej. Wszystkie naczynia dostosowane są do używania w piekarniku do 240 stopni. Naczynia nie odkształcają się pod wpływem ciepła. Doskonale sprawdzą się do smażenia, gotowania, duszenia i pieczenia potraw. W naszym sklepie internetowym nakrywamy.pl dostępne są zarówno pojedyncze naczynia, jak i w zestawie. Doskonałe do Twojej kuchni, ale także idealne na prezent. Z ich pomocą przygotujemy nie tylko pyszne, ale i zdrowie posiłki pełne wartości odżywczych.