Podobne

Ambition Ultimo

Ambition Ultimo - nowoczesna kolekcja naczyń do każdej kuchni

Linia Ambition Ultimo została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach gotowania. W skład kolekcji wchodzą garnki, patelnie oraz rondle o szerokim zastosowaniu, które sprawdzą się w każdej nowoczesnej kuchni. W zestawie z garnkami dostępne są także idealnie dopasowane pokrywki z silikonowym rantem oraz otworami ułatwiającymi odcedzanie. Naczynia z kolekcji Ambition Ultimo pasują do każdego typu kuchenek - indukcyjnej, gazowej, elektrycznej, ceramicznej i halogenowej. Można je myć w zmywarce, używać w piekarniku, a także przechowywać w lodówce.

Ultimo Ambition - wysokiej jakości garnki i patelnie z odlewanego aluminium

Naczynia z linii Ultimo Ambition zostały wykonane z wysokiej jakości odlewanego aluminium. Jest to materiał niezwykle trwały i odporny na odkształcenia czy deformacje. Zapewnia także równomierny rozkład ciepła w naczyniu. Wnętrze garnków i patelni zostało pokryte oryginalną szwajcarską powłoką nieprzywierającą ILAG Ultimate. To wyjątkowo trwała powłoka przeznaczona do intensywnego użytkowania, wysoce odporna na zarysowania. Grube dno i ścianki naczyń doskonale akumulują ciepło, dzięki czemu gotowanie jest bardziej ekonomiczne, a danie pozostaje ciepłe na dłużej. Zastosowanie pełnej indukcji gwarantuje zmniejszenie zużycia energii oraz skrócenie czasu gotowania. Wygodne i solidne uchwyty są odporne na wysokie temperatury i umożliwiają bezpieczne przenoszenie naczynia.

Ambition Ultimo - linia naczyń ze wskaźnikiem temperatury

Kolekcja Ambition Ultimo to niezwykle nowoczesne garnki i patelnie wykonane z wysokiej jakości odlewanego aluminium. Ich ogromną zaletą jest fakt, że posiadają wskaźnik temperatury Energy Saving System, który jeszcze bardziej ułatwia gotowanie. Sygnalizuje on swoim kolorem moment osiągnięcia optymalnej temperatury do smażenia. Pozwala to przede wszystkim na zmniejszenie zużycia energii. Wskaźnik wymusza prawidłowe użytkowanie produktu, dzięki czemu żywotność naczyń zdecydowanie się wydłuża. To niezwykle przydatna i nowoczesna funkcja, dzięki czemu kolekcja Ambition Ultimo doskonale sprawdzi się nawet podczas intensywnego użytkowania.

Ultimo Ambition - stylowy design

Linia Ultimo Ambition zachwyca swoim nowoczesnym i stylowym designem. Czarny kolor garnków i patelni doskonale prezentuje się w każdej kuchni, niezależnie od stylu wnętrza. Sprawiają, że gotowanie jest szybkie i przyjemne. Kolekcja garnków i patelni Ultimo Ambition to przede wszystkim elegancja, wysoka jakość wykonania, ale również energooszczędność. W naszym sklepie internetowym nakrywamy.pl znajdziesz zarówno pojedyncze naczynia, jak i w praktycznych zestawach. To doskonały sposób na skompletowanie niezbędnych akcesoriów do gotowania, ale również świetny pomysł na prezent.