• z 2
  • z 2

Garnki gastronomiczne

Idealne dla dużej rodziny

Garnki gastronomiczne to oferta stworzona zarówno dla półprofesjonalnych kucharzy, jak i osób, które lubią gotować i przygotowywać dania dla całej rodziny. Rozbudowana oferta nakrywamy.pl pozwala na dobór odpowiedniej propozycji.

Najlepsi producenci, wśród których są Tadar i Odelo, proponują rozwiązania przydatne zarówno w domowej kuchni, jak i w niedużej gastronomii. Proste wzornictwo zapewnia łatwość utrzymania w czystości. Wytrzymałe materiały, takie jak stal, zapewniają trwałość i niezniszczalność produktów. Garnki pojedyncze występują w nieskomplikowanej, lecz zróżnicowanej kolorystyce, do wyboru są propozycje ze stali satynowanej, a także stalowe czerwone i niebieskie garnki. Szklane lub stalowe pokrywy mają ergonomiczne gałki i są wygodne do częstego uchylania i podnoszenia. Wyprofilowane, solidne uchwyty gwarantują bezpieczeństwo i łatwość przenoszenia. Grube dno zapobiega przypalaniu i przywieraniu jedzenia, co jest niezwykle istotne w przypadku wysokich, dużych garnków, w których niekiedy trudno zamieszać.

Proponowane produkty są użyteczne i sprawdzają się zarówno w domu, jak i np. na biwaku. Przy wyborze garnka, który będzie używany w kilku miejscach, warto pamiętać o tym, że wiele z naszych propozycji przeznaczonych jest na wszystkie rodzaje kuchenek - indukcyjne, elektryczne, gazowe, ceramiczne. Nadają się również do mycia w zmywarkach i mają dwuletnią gwarancję. Umożliwia to użytkowanie garnka w wielu miejscach i przez wiele lat.

Oferujemy zróżnicowane pojemności - od 4 l, poprzez 15 l, aż po 36,5 l. Duża rozpiętość pojemności pozwala na skomponowanie odpowiednich zestawów, przystosowanych do potrzeb i najczęściej gotowanych produktów. Wysokie garnki z mocnymi uszami i skalą wewnątrz znacznie ułatwiają organizację w kuchni. Pozwalają na ugotowanie wieloskładnikowych dań dla dużej rodziny. Są idealne do gotowania zup, bigosu, gołąbków. Posiadamy również garnki z sitem, które pozwalają na przyrządzenie pełnych witamin warzyw na parze, w tym szparagów. Dzięki takim garnkom powstają smaczne, zdrowe dania, gdyż propozycje od najlepszych producentów wykonane są z bezpiecznych materiałów. Zdrowe pożywienie, w którym smak jest zachowany i nie przenikają do niego żadne szkodliwe substancje, jest wspaniałe dla całej rodziny, również dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą garnków gastronomicznych.