• z 5
  • z 5

Rondle

W każdej porządnej kuchni nie powinno zabraknąć małego i wygodnego rondla. Jest to naczynie kuchenne niezwykle funkcjonalne i pomocne. Służy do gotowania, duszenia a czasami także do smażenia, zwłaszcza na głębokim oleju. Rondel to model średniego garnka z pojedynczym uchwytem, podobnym do uchwytu patelni. Z uwagi na to jest bardzo wygodnym naczyniem.

W naszym sklepie w większości kompletów garnków znajdą Państwo praktyczny rondelek o różnych pojemnościach. Ponadto istnieje także możliwość zakupu pojedynczo. Rondle do gotowania wykonane zostały z przeróżnych materiałów, rozmaitej jakości. Wśród bogatej oferty sklepu wyróżniamy rondle ceramiczne, teflonowe, z odlewanego aluminium, z powłoką antyadhezyjną oraz ze stali nierdzewnej. Prezentowane w różnych pojemnościach, kształtach i barwach. Oprócz względów estetycznych różnią się także właściwościami. Jedne z nich są bardziej trwałe inne natomiast mniej. Wszystkie jednak bardzo eleganckie i funkcjonalne.

Niektóre z modeli wyposażone zostały w dzióbki ułatwiające przelewanie zawartości oraz praktyczne skale litrażowe ułatwiające odmierzanie zawartości. Przeznaczone na różnego typu kuchenki, także indukcyjne. Idealne na każdą kieszeń. Na szczególną uwagę zasługują rondle ceramiczne, które umożliwiają smażenie przy użyciu niewielkiej ilości tłuszczu co wpływa na względy zdrowotne. Wspaniałe także są rondle Elo Olkusz wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, bardzo odpornej na uszkodzenia i korozję oraz niezwykle trwałej. Znajdziemy także rondle do gotowania wykonane przez takich producentów jak Gerlach, Tescoma i Starke w równie dobrej jakości.

Żadna gospodyni domowa nie obejdzie się bez praktycznego rondelka w swojej kuchni. Wybierając odpowiedni rondel weźmy pod uwagę takie aspekty jak jakość materiału, solidność wykonania oraz sposób wykonania. Wszystkie te elementy wpłyną na komfort oraz długość użytkowania. Reszta czynników nie jest aż taka ważna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rondli i życzymy udanych zakupów.