• z 19
  • z 19

Garnki na indukcję

Nowoczesne i bezpieczne dla zdrowia garnki na indukcje

W czym tkwi sekret słynnych szefów kuchni? Nie tylko w ich talencie i umiejętnościach, ale i w naczyniach, z których korzystają. Wysokiej jakości garnki na indukcje ułatwią przyrządzanie rozmaitych dań. Nawet tych wyjątkowo skomplikowanych! Za ich powstanie odpowiadają znani producenci, tacy jak: Starke, Ambition, Gerlach, czy Zwieger. Doskonała jakość idzie tutaj w parze z przystępnymi cenami, a wszystkie produkty są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Asortyment nakrywamy.pl jest na tyle różnorodny, że każdy klient bez trudu znajdzie swój idealny garnek. Zapraszamy na zakupy!

Garnek na indukcje – inwestycja na długie lata

Wybierając garnek na indukcje, warto zwrócić uwagę na tworzywo, z którego powstał. Polecamy nasze modele ze stali nierdzewnej, które imponują wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Bardzo dobrze przewodzą ciepło, dzięki czemu nagrzewają się szybko i równomiernie. Posiadają też grube dno, które minimalizuje ryzyko odkształceń i uszkodzenia naczynia. Nie wpływają na smak produktów spożywczych, które są w nich poddawane obróbce termicznej i mogą mieć z nim bezpośredni kontakt, bo nie wydzielają szkodliwych substancji. Godne uwagi są również alternatywy w postaci naczyń żeliwnych i tych z aluminium.

Garnki indukcyjne do domu i restauracji

Wszystkie garnki indukcyjne są wygodne w użytkowaniu i mają praktyczny charakter. Solidne uchwyty pozwalają przenosić je w wygodny sposób. Nie nagrzewają się, więc nie trzeba obawiać się poparzenia i pewnie leżą w dłoniach. Wiele z nich ma pokrywkę, która uniemożliwia poplamienie płyty, szafek i podłogi. Jednocześnie pozwala na bieżąco nadzorować cały proces gotowania. W zależności od potrzeb klienci mogą zainwestować w mniejsze, dwulitrowe garnki, te średnie, a nawet w te o pojemności przekraczającej 22 litry! Z powodzeniem staną się elementem wyposażenia domowej oraz profesjonalnej kuchni.

Garnek indukcyjny do gotowania różnych potraw

Garnek indukcyjny ma wyjątkowo szerokie zastosowanie. Nadaje się do gotowania kasz, ziemniaków, ryżu, makaronów, pierogów i wielu innych artykułów spożywczych. Trudno wyobrazić sobie bez niego kulinarne eksperymenty! Garnki prezentują się nowocześnie i stylowo, przez długi czas zachowując nienaganny wygląd. Z powodzeniem można myć je w zmywarce, bo w żaden sposób im to nie zaszkodzi. Wszyscy, którzy pragną zaopatrzyć się w solidne wyroby, znajdą coś dla siebie w ofercie nakrywamy.pl. Zachęcamy do zapoznania się z nią już dziś!