Podobne

Gerlach First

Gerlach First

Każdy marzy o tym, aby tworzyć zdrowe i smaczne posiłki. Jednak do tego potrzebne są wysokiej jakości naczynia. To istotne, ponieważ bez wątpienia decydują o dobrze przygotowanych potrawach. Wpływają na smak i umożliwiają proste gotowanie. Gerlach First zadedykowane są nawet dla najbardziej wymagających. Dzięki swojej różnorodności pozwalają tworzenie różnych przepisów kulinarnych. 

First Gerlach — łatwe i przyjemne gotowanie

Warto wybrać funkcjonalny i wygodny zestaw, który umożliwi gotowanie różnych dań na ciepło dla całej rodziny i gości. Dzięki First Gerlach przyrządzisz różne posiłki — zupy, sosy, pieczenie — jednak to nie wszystkie ich możliwości. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej 18/10, która jest trwałym materiałem odpornym na korozje, odkształcenia, urazy. Idealnie sprawdzi się do wysokich temperatur, dlatego naczynia można wkładać również do piekarnika. To sprawia, że taką kolekcją będziesz się cieszyć długie lata. Mają trójwarstwowe dno, którego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz każdego naczynia. Możesz wówczas liczyć na szybki i smaczny posiłek. Stworzone zostały do różnego typu kuchenek, również do płyt indukcyjnych. Pozwalają zaoszczędzić energię więc to zdecydowanie świetny wybór. First Gerlach to innowacyjny zestaw, który został wyposażony w specjalne miarki wewnątrz naczyń, rączki, a nawet w sitka w pokrywkach. Gotowanie z nimi to niezwykła przyjemność dla każdego.

Gerlach First — niezawodna jakość 

Aluminium, z którego wykonane zostały Gerlach First, powoduje, że są niesamowicie lekkie. To tworzywo, które ma również nowoczesny design. Wszystkie naczynia wyposażone są w idealnie płaską powierzchnię, która ułatwia ich czyszczenie. Mają specjalne pokrywki, do których zostało użyte hartowane szkło, odporne na wysokie temperatury. Prezentują się elegancko i pasują do każdej, współczesnej kuchni. Mogą stanowić rewelacyjny prezent, który z pewnością spodoba się każdemu i posłuży mu przez długi czas. 

First Gerlach — smaczne i zdrowe posiłki

Kolekcja First Gerlach pozwala na przygotowywanie posiłków w niskiej temperaturze, co z kolei wpływa na zużycie niewielkiej ilości tłuszczu. Dzięki temu możesz gotować zdrowe i pyszne potrawy. Powłoka ceramiczna nie rysuje się i nie ściera, zapobiega również przywieraniu się jedzenia do dna naczynia. Całość prezentuje się naprawdę gustownie. Dbanie o ich czystość jest proste, ponieważ można je również myć w zmywarce. Warto sprawdzić, czy na opakowaniu znajduje się odpowiedni znaczek, który o tym informuje.