Gerlach Granitex Grey

Gerlach Granitex Grey - kolekcja wytrzymałych patelni

Kolekcja Gerlach Granitex Grey to niezwykle wytrzymałe patelnie o różnej średnicy. To doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów oraz domowych pasjonatów gotowania. Patelnie są wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Przygotujesz w nich pyszne, a przede wszystkim zdrowe potrawy bez użycia dużej ilości tłuszczu. Sprawdzą się na wszystkich rodzajach kuchenek. Dodatkowo, zostały wyposażone w specjalny dysk w technologii Full Induction, który pozwala na równomierne rozłożenie ciepła i korzystanie z naczynia na kuchenkach indukcyjnych w jeszcze bardziej wydajny sposób. Z troski o zdrowie użytkowników, patelnie Gerlach Granitex Grey nie zawierają niebezpiecznych substancji, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas przygotowywania potraw, nawet przy długim i intensywnym smażeniu.

Granitex Grey Gerlach - powłoka ceramiczna wysokiej jakości

Patelnie Granitex Grey Gerlach posiadają jedną z najlepszych na rynku powłok ceramicznych ILAG Xera Dur 2® Ceramic non stick, co pozwala na smażenie bez użycia tłuszczu. Powłoka oparta jest na technologii Xelogelu i składa się z dwóch warstw - warstwy bazowej wzmocnionej ceramiką, która zapobiega pękaniu oraz wierzchnią warstwę z efektem metalicznym. Takie połączenie sprawia, że patelnie Granitex Grey Gerlach są niezwykle trwałe, odporne na zarysowania oraz działanie wysokich temperatur. Potrawy przyrządzane na patelni ceramicznej nie przywierają do jej powłoki, co ułatwia smażenie, ale także czyszczenie naczynia. Zastosowane grube, czterowarstwowe dno doskonale przewodzi ciepło, dzięki czemu przygotowywanie posiłków jest szybkie i proste, a energia jest jeszcze efektywniej wykorzystywana.

Gerlach Granitex Grey - nowoczesny design z efektem granitu

Linia Gerlach Granitex Grey dostępna na naszej stronie internetowej nakrywamy.pl wyróżnia się nowoczesnym i niepowtarzalnym designem. Powłoka ceramiczna z efektem granitu to modny trend wśród naczyń, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Patelnie Gerlach Granitex Grey doskonale zaprezentują się na drewnianym lub marmurowym blacie w kuchni, a także na tle ścian z elementami szkła, czerni, bieli czy betonu. Wyprofilowane, czarne rączki doskonale prezentują się z zastosowanym efektem kamienia, a dodatkowo zostały pokryte materiałem typu Soft Touch o właściwościach antypoślizowych.

Granitex Grey Gerlach - nowoczesne i funkcjonalne naczynia

Kolekcja Granitex Grey Gerlach to nowoczesne i funkcjonalne naczynia, które sprawdzą się podczas codziennego przygotowywania posiłków. W naszym sklepie internetowym dostępne są patelnie w zestawie z dopasowanymi pokrywkami, co jeszcze bardziej ułatwi gotowanie. Można zamówić je pojedynczo lub w komplecie. Doskonale sprawdzą się także na prezent.