• z 2
  • z 2

Gerlach Monolit

Gerlach Monolit - kolekcja dla wielbicieli gotowania

Kolekcja Gerlach Monolit została stworzona dla najbardziej wymagających wielbicieli gotowania. To produkt renomowanego producenta, który nie traci na popularności. Patelnie zapewniają smażenie, grillowanie i duszenie potraw na najwyższym poziomie. Linia Gerlach Monolit to przede wszystkim wysokiej jakości naczynia, zaprojektowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów, a także nowoczesny design to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej kuchni.

Monolit Gerlach - nowoczesny design

Linia Monolit Gerlach wyróżnia się nowoczesnym i ponadczasowym designem. Naczynia z odlewanego aluminium w kolorze głębokiej czerni doskonale będą prezentować się w każdej kuchni. Kolekcja Monolit to klasyczne patelnie o eleganckim wyglądzie, które ułatwią codzienne gotowanie. Posiadają uchwyty, które nie nagrzewają się i doskonale leżą w dłoni.. Zostały także wyposażone w dodatkowe mniejsze uchwyty, co ułatwia bezpieczne przenoszenie naczynia. Są odporne na zarysowania i odkształcenia, dzięki czemu będą prezentować się idealnie przez długi czas.

Gerlach Monolit - wysoka jakość wykonania

Patelnie cechują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Kolekcja Gerlach Monolit to patelnie wykonane z odlewanego aluminium. Każda z nich posiada grube, 4-warstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym w technologii Full Function, dzięki czemu w pełni wykorzystują potencjał płyt indukcyjnych. Warto jednak wspomnieć o tym, że patelnie Gerlach Monolit doskonale sprawdzą się także w przypadku kuchenki ceramicznej, elektrycznej oraz gazowej. Naczynia zostały pokryte szwajcarską, nieprzywierającą, ceramiczną powłoką ILAG Xera Dur 2®, która jest odporna na ścieranie i zarysowania. Przyrządzane potrawy nie przywierają do powierzchni patelni, co ułatwia smażenie oraz czyszczenie naczyń. Uchwyty zastosowane w patelniach Gerlach Monolit posiadają specjalną powłokę typu Soft Touch, dzięki czemu nie nagrzewają się i doskonale leżą w dłoni.

Monolit Gerlach - patelnie o szerokim zastosowaniu

Monolit Gerlach to patelnie o szerokim zastosowaniu. W kolekcji znajdziemy między innymi klasyczne patelnie w różnych rozmiarach, które doskonale sprawdzą się do codziennego przygotowywania posiłków oraz patelnie głębokie. Szczególną uwagę przyciąga kwadratowa patelnia grillowa, która umożliwia grillowanie mięsa, smażenie ryb czy duszenie potraw. Karbowana powierzchnia smażenia zapewnia odpowiednie odprowadzanie tłuszczu, a wyprofilowany rant umożliwia bezpieczne wylanie płynu. W kolekcji Monolit Gerlach dostępna jest również patelnia typu wok - doskonała dla miłośników kuchni azjatyckiej i nie tylko. Idealna do smażenia, gotowania czy duszenia potraw. Kolekcja patelni firmy Gerlach to propozycja dla najbardziej wymagających wielbicieli gotowania!