Gerlach Superior

Komplet garnków Gerlach Superior to jeden z flagowych produktów marki Gerlach w kategorii garnki. Dlaczego? Innowacyjne, o niesamowitym designie, ale również fenomenalnym wykończeniu. Garnki Superior są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej o oznaczeniu 18/10. Posiadają trójwarstwowe dno, które zapewnia równomierną dystrybucję ciepła. Dodatkowe funkcje ułatwią życie każdemu miłośnikowi gotowania - garnki zostały wyposażone w funkcję oddcedzania. Wszystkie garnki z tej linii zostały wykonane w minimalistycznym stylu, które sprawdzą się w każdej kuchni, a delikatne czerwone dodatki w pokrywkach dodają niesamowitego i unikatowego stylu.

 

 

 


Trójwarstwowe dno

Grube dno wykonane z 3 warstw to doskonała dystrybucja i magazynowanie ciepła wewnątrz garnków. Cały proces gotowania staję się szybszy i wygodniejszy dla użytkowników.

 

 

 Funkcja odcedzania  

Linia Superior wyposażona jest w innowacyjny system odcedzania potraw - garnki wyposażone są w dwa rodzaje sitek w pokrywce 


 

 

 


Pokrywki

Pokrywki zostały wykonane ze szkła hartowanego, dzieki czemu idealnie przylegają do krawędzi naczynia. Całe ciepło, wraz ze składniami odzywczymi pozostają wewnątrz garnków. Pokrywki są wyposazone w odpowietrzniki regulujące poziom pary wodnej 

 

 

 Funkcja odcedzania  

Linia Superior wyposażona jest w innowacyjny system odcedzania potraw - garnki wyposażone są w dwa rodzaje sitek w pokrywce 

 

Garnki Gerlach Superior to połączenie elegancji, uniwersalności, a także wytrzymałości. Są to produkty wykonane z materiałów o ponadprzeciętnej trwałości. Nawet intensywne użytkowanie nie spowoduje wad, czy też uszkodzeń. To prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli poszukujemy naczyń, które niezawodnie posłużą długie lata. To świetny wybór, jeśli naszą pasją jest gotowanie. Posiadając nieprzeciętnej jakości wyposażenie kuchenne mamy pewność, że przygotowywanie posiłków będzie czystą przyjemnością. Decydując się na zakupy w sklepie Nakrywamy.pl mamy pewność, że wszystkie produkty są w pełni oryginalne. Dodatkową zaletą jest zróżnicowany asortyment, a także okazyjnie niskie ceny. 

Proponowane garnki Gerlach Superior występują w rozmaitych kompletach. Szczególną uwagę warto zwrócić na zestaw złożony z pięciu garnków oraz pokrywek, czterech patelni, dwóch desek do krojenia, a także praktycznych przyborów (łopatki, łyżki, łyżki z otworami, szpatułki, pędzelka). To świetna propozycja dla tych, którzy chcą wyposażyć swoją kuchnię od podstaw. 

Produkty z serii Gerlach Superior to jakość premium, która zadowoli nawet najbardziej wymagających. Na specjalną uwagę zasługuje modernistyczny design - producent zadbał o to, aby nawet najmniejsze detale zostały precyzyjnie wykończone. Proponowane garnki są energooszczędne, gdyż posiadają one trójwarstwowe dno z aluminium. Jego konstrukcja zapewnia równomierną dystrybucję ciepła. Unikniemy ryzyka przypalenie się przygotowywanej potrawy, co jest szczególnie istotne dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają komfort. 

Warto wspomnieć,że produkty Gerlach Superior nadają się do każdego typu kuchenek. Są one kompatybilne również z piekarnikiem, jednak przed użyciem należy zapoznać się z dokładną specyfikacją danego naczynia (tak, aby nie przekroczyć maksymalnej temperatury).