• z 4
  • z 4

Komplety kieliszków

Każdy posiłek można uświetnić dobrym trunkiem. W zależności od potrawy można podać wino czerwone lub wino białe. Jako aperitif świetnie sprawdzi się lampka szampana, natomiast w upalne dni wspaniałym trunkiem może okazać się chłodzące mojito W naszym sklepie proponujemy eleganckie komplety kieliszków w kilku modelach.

Komplety kieliszków na wiele okazji

Lampka czerwonego wina, a może szklanka orzeźwiającego soku? „Czego się napijesz?” to jedno z pierwszych pytań, jakie zadajemy naszym gościom. Oczywiste jest to, że liczy się nie tylko podawany napój, ale także to, w jaki sposób go zaserwujemy. Komplety kieliszków, które prezentujemy w tej kategorii, sprawdzą się nie tylko podczas wystawnych imprez, ale także codziennym użytkowaniu.

Elegancki komplet kieliszków – praktyczny zestaw dla każdego

Czy komplet kieliszków może być zarówno praktyczny, jak i szykowny i elegancki? W naszym bogatym asortymencie sklepu internetowego znajdziecie komplety kieliszków, które staną na wysokości zadania, podczas wielu sytuacji. Są praktyczne i wygodne, jednocześnie prezentują się elegancko na każdym stole, dopasowując się do charakteru i klimatu każdej zastawy. Bez względu na to, czy przygotowujemy wystawną kolację dla znajomych, czy śniadanie dla rodziny, nasze komplety kieliszków będą odpowiednio się prezentowały, nadając pitym trunkom nie tylko odpowiedniego wyglądu, ale i smaku.

Kieliszki komplet – szeroki wybór

Kieliszki komplet powinien posiadać każdy, kto dba, nie tylko o walory smakowe serwowanych napojów, ale także i estetyczne. Zadowolenie naszych klientów stanowi dla nas bardzo ważną kwestię, dlatego w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór produktów. Posiadamy komplety kieliszków, w których możemy podawać różnego rodzaju alkohole, świetnie sprawdzą się podczas imprez dla dorosłych, jak i zaserwować soki lub wodę, podczas imprezy urodzinowej dziecka. Co dokładnie znajdziecie w naszej ofercie? Komplet kieliszków do szampana, komplet kieliszków do wina białego i czerwonego, dzbanek i szklanki do napojów, komplet kieliszków do likieru, zestaw szklanek do piwa, komplet szklanek do herbaty, komplet kieliszków do wódki, oraz wiele innych rodzajów szkła przeznaczonego do spożywania napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Posiadamy zestawy kieliszków składające się z dwóch, sześciu lub więcej sztuk. Możliwy jest także zakup pojedynczych egzemplarzy.

Komplety kieliszków – wysoka jakość

Komplety kieliszków, które dostępne są na naszej stronie internetowej zostały wykonane z wysokiej jakości szkła. Wiele modeli zostało wyposażonych w grubsze dno, które gwarantuje stabilność kieliszków. Są łatwe w czyszczeniu, świetnie nadają się do mycia w zmywarce. Szkło jest trwałe, dzięki czemu  są odporne na zarysowania oraz zniszczenia.  

Nie wiesz, na który komplet kieliszków się zdecydować? Skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy wybrać odpowiedni model.