Podobne

Nożyczki krawieckie

Nasz sklep specjalizuje się nie tylko w sprzedaży produktów kuchennych, lecz także i posiadających nieco inne zastosowanie. W kategorii nożyczek krawieckich - jak ich sama nazwa wskazuje - mogą Państwo zakupić nożyczki niezwykle popularnych oraz uznanych firm, takich jak Gerlach. Firma Nakrywamy.pl oferuje między innymi nożyczki półkrawieckie o długości siedmiu cali, wyprodukowane ze stali nierdzewnej. Posiadają one niezwykle niską cenę, jak też i - o czym należy pamiętać - wieczystą gwarancję. Opisywane nożyczki marki Gerlach były wykuwane na gorąco, dzięki czemu są niezwykle trwałe oraz uodpornione na zużycie mechaniczne. Co więcej - posiadają one chromowaną powierzchnię, a także wyprofilowane uchwyty.

W zależności od zapotrzebowania, nożyczki krawieckie posiadają różnorodne długości, a także modele, według których są dobierane. W przypadku szycia, są niezbędnym dodatkiem, toteż powinny posiadać mocne oraz poręczne uchwyty, najczęściej z powłoką antypoślizgową, aby nie doszło do fałszywych kroków w trakcie precyzyjnego cięcia materiału. Wszystko to sprawia, iż nożyczki tego typu są produkowane z dbałością o najmniejsze szczegóły, tak aby mogły służyć przez wiele lat oraz nie zawiodły żadnej krawcowej - zarówno dopiero rozpoczynającej swą przygodę z szyciem, jak również posiadającej długie doświadczenie.

Ważne jest też, by nożyczki krawieckie posiadały wąskie ostrza oraz szpiczaste końcówki, służące najczęściej do cięcia nitek oraz delikatnych materiałów. Niektóre jednak posiadają wszechstronne zastosowanie, a co za tym idzie - nadadzą się także w kuchni do lekkich czynności. Zwykle nożyczki krawieckie są łatwe w utrzymaniu czystości, jednak jednocześnie można je myć w zmywarce bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne, bądź również i odkształcenia.