Podobne

Świeczki na tort

Świeczki na tort – niezbędny element każdych urodzin

Świeczki na tort wbijamy co roku, niezależnie od tego ile lat kończy solenizant. To niezbędny element nie tylko hucznych imprez, ale także kameralnych przyjęć w gronie najbliższych. Odpowiednie świeczki na tort to nie tylko ozdoba ciasta, ale także wieloletnia tradycja, a ich zdmuchiwanie sprawia radość nie tylko dzieciom, ale także  dorosłym. Czym kierować się przy ich wyborze i dlaczego są one takie ważne?

 

Świeczki urodzinowe – jakie wybrać?

Świeczki do tortu pełnią bardzo ważną rolę na naszym przyjęciu urodzinowym i ich zakup powinien być dokładnie przemyślany. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie szeroki wybór świeczek tak, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Posiadamy m.in. świeczki urodzinowe cyfry. Warto je kupić gdy świętujemy pierwsze urodziny naszego dziecka, osiemnastkę lub okrągłą datę urodzin jak np. 20, 30 czy 50. Idealnie sprawdzą się również do celebrowania innych ważnych momentów w życiu jak rocznica ślubu.

W naszej ofercie znajdują się także tradycyjne świeczki na tort ze stojaczkami. Dostępne są w dwóch kolorach różowym oraz niebieskim. Wykonane są z najwyższej jakości parafiny, posiadają możliwość palenia się aż przez 10 minut.

W asortymencie sklepu posiadamy specjalne świeczki na tort dla dzieci (świeczki na tort piraci, świeczki na tort wiatraki, świeczki na tort kwiatki), które idealnie sprawdzą się podczas imprez tematycznych z motywem przewodnim. Takie świeczki urodzinowe są bardzo efektowne i z pewnością wprawią w zachwyt nie tylko solenizanta, ale także zaproszonych gości.

 

Świeczki urodzinowe – czym kierować się przy ich wyborze?

Wybierając odpowiednie świeczki urodzinowe powinniśmy przede wszystkim kierować się wiekiem i płcią solenizanta. Inne świeczki kupimy dla dziecka, a inne dla osoby dorosłej, inne dla dziewczynki, a inne dla chłopca. Ponadto powinny być one dopasowane nie tylko do tortu, ale również do klimatu i stylu imprezy, tak by stanowiły spójną harmonię wraz z dekoracjami. Nasza oferta zróżnicowana jest pod względem rodzaju, koloru oraz kształtu. Świeczki z naszego sklepu są solidnie wykonane, możemy mieć pewność, że wosk nie pobrudzi nam tortu i będą paliły się przez długi czas.

Jeżeli nie wiedzą Państwo jakie świeczki na tort wybrać, zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością pomożemy przy wyborze.