• z 2
  • z 2

Ambition Fala

Ambition Fala - elegancki zestaw obiadowy

Ambition Fala to jeden z najbardziej eleganckich zestawów obiadowych, jaki tylko można sobie wymarzyć! Ciekawy kształt i klasyczna biel sprawiają, że jest to zestaw, który sprawdzi się w każdej sytuacji i, z całą pewnością warto mieć go w swoim domu. Może być bowiem wykorzystywany, zarówno na co dzień, jak i podczas przyjmowania gości. Zestaw można dowolnie modyfikować, ponieważ wiele z jego elementów można kupić osobno, co ułatwia kompletowanie, albo decydowanie się jedynie na poszczególne dodatki.

Ambition Fala - serwis obiadowy na miarę Twoich potrzeb

Co takiego można znaleźć w kolekcji Ambition Fala? Serwis obiadowy Ambition Fala to przede wszystkim czysta klasyka. Bardzo prosty, a jednocześnie elegancki. Dokładnie taki, jaki sprawdzi się na co dzień, jak i podczas ważnych spotkań. Co wyróżnia go na tle innych zestawów? Przede wszystkim już sam kształt. Wszystkie jego elementy posiadają lekko nieregularną formę, co od razu przyciąga wzrok i czyni je unikatowymi. Pomimo swojego kształtu, wszystkie dodatki są praktyczne, ponieważ forma dotyczy jedynie ich obwoluty i nie zmienia ich powierzchni użytkowej.

Porcelana Ambition Fala

Porcelana Ambition Fala, którą znaleźć można w ofercie, jest oczywiście porcelaną najwyższej jakości. Dzięki temu doskonale spełnia swoją rolę, ale i świetnie się prezentuje. Możliwe jest zakupienie poszczególnych elementów, jak i od razu całego zestawu przeznaczonego dla pewnej liczby osób. Obecnie jest to zastawa dla sześciu lub dwunastu osób. W ten sposób można skompletować zestaw, zarówno dla swoich domowników, jak i dla ewentualnych gości. Oprócz tego porcelana ambition jest trwała i ponadczasowa. Z elementów pojedynczych do wyboru są na przykład sosjerka, półmisek, mlecznik, czy naczynie do przystawek. Dzięki temu każdy skompletuje zastawę z tego, czego najczęściej używa.

Talerze Ambition Fala - świetny wybór na każdą okazję

Zdecydowanie najbardziej efektowne są właśnie talerze Ambition Fala. Wystarczy raz spojrzeć na ich kształt, aby całkowicie stracić dla nich głowę. Naturalnie talerze dostępne są w kilku uniwersalnych rozmiarach. Mowa tutaj o talerzach obiadowych, głębokich do różnego rodzaju zup, jak i talerzach deserowych. Każdy z nich pełni swoją funkcję, ale zastawa jest kompletna tylko, wtedy gdy znajdą się w niej wszystkie rodzaje. Można zdecydować się na gotowy komplet dla określonej liczby osób, albo po prostu samodzielnie dobierać to, co jest w danym domu najbardziej potrzebne.

Finezyjna fala, kształtem przypominająca płynność rzeczywistości, zaklęta w postaci pięknego odcienia śnieżnobiałej barwy, to czar, któremu nie można się oprzeć. Bogato wyposażone serwisy obiadowe, obiadowo-kawowe lub samodzielne kawowe Ambition Fala to propozycja szczególnie dla tych, którzy uwielbiają ponadczasowe kolekcje stołowe i pragną, by jedna z nich zagościła w ich mieszkaniu na stałe.

Porcelana Ambition Fala z serwisu nakrywamy.pl dedykowana jest wszystkim koneserom piękna, dla których liczy się coś więcej, niż tylko sam wspaniały wygląd. Tu równie ceniona jest staranność wykonania oraz najwyższa jakość materiałów wykorzystanych w procesie produkcji.

Oryginalna porcelana nie od dziś stanowi gustowny i absolutnie niezastąpiony dodatek do kompleksowo wyposażonej kuchni bądź jadalni. Dobrze ją mieć i wykorzystywać szczególnie podczas wyjątkowych chwil spędzonych w gronie najbliższej rodziny lub wieloletnich przyjaciół. Chwile z bliskimi warte są celebrowania. Z porcelaną w ręku i na stole.