• z 2
  • z 2

Ambition Kubiko

Wysokiej jakości produkty Ambition Kubiko

Firma Ambition to marka znana z niebanalnego, pełnego klasy wzornictwa i pięknych, wysublimowanych kształtów. Każdy produkt Ambition, on innowacyjnych garnków i patelni, po eleganckie zastawy stołowe, jest tworzony zgodnie z najmodniejszymi trendami i szczególną dbałością o szczegóły. Porcelanowa seria Ambition Kubiko zrywa z utartymi stereotypami związanymi z zastawą stołową. Jak sama nazwa wskazuje, Kubiko Ambition to naczynia z kwadratowym, schodkowym brzegiem. Produkty z tej linii wyróżnia nie tylko kształt, ale także kolor: wszystkie utrzymane są w białych tonach, który doskonale podkreśla każdy stół.

Elegancka seria Kubiko Ambition

Naczynia z serii Ambition Kubiko wykonane są z wysokiej jakości porcelany. Każde z nich jest dodatkowo pokryte specjalną warstwą szkliwa, dzięki czemu są niezwykle odporne na zarysowania. Wzmacniane krawędzie podnoszą natomiast odporność na uszkodzenia i stłuczenia. Produkty z serii Kubiko Ambition szczególnie przypadną do gustu osobom, które cenią sobie styl minimalistyczny i geometryczne kształty. Oprócz designu pełnego klasy produkty te znane są ze swojej wytrzymałości na wysoką temperaturę, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako domowa porcelana.

Idealny zestaw obiadowy Ambition Kubiko na każdą okazję

Jeżeli szukasz nowoczesnego i eleganckiego serwisu obiadowego, to zestaw Kubiko Ambition z pewnością spełni twoje oczekiwania. Każdy z elementów serwisu został wykonany z ogromną precyzją, a ich niebanalna forma i piękny design czyni je produktami doskonałymi nie tylko do domu, ale również do hoteli i restauracji. Zestaw obiadowy Ambition Kubiko to także doskonały pomysł na ekskluzywny prezent. Każdy komplet jest zapakowany w oryginalny karton od producenta, a przesyłka zabezpieczona i ubezpieczona do pełnej wartości. W naszym sklepie zawsze przykładamy ogromną wagę pakowania zakupów naszych Klientów i ich bezpiecznego dostarczenia.

Wyjątkowy zestaw Kubiko Ambition

Wszystkie naczynia składające się na zestaw Kubiko Ambition są przystosowane do bezpiecznego mycia w zmywarce i podgrzewania w kuchence mikrofalowej. W naszym sklepie oferujemy zarówno pełen zestaw obiadowy Ambition Kubiko, jak i doskonały serwis kawowy. Talerze, filiżanki oraz inne naczynia z tej serii charakteryzują się połączeniem nowoczesnych, minimalistycznych kształtów z subtelną elegancją. Będzie to zatem idealne podkreślenie każdego stołu: zarówno domowego, jak i restauracyjnego.

Finezyjny kwadrat wpasowany w drugi, niepowtarzalny kształt końcowy elementów porcelany z kolekcji Ambition Kubiko przypominać może pasjonatom Kostki Rubika ten uniwersalny kształt. Pięknie wykończone serwisy jednak są na tyle starannie zaprojektowane, że ucieszą oko nawet tych najbardziej wytrawnych znawców.

W bogatej ofercie od nakrywamy.pl znajdziemy najdoskonalszej jakości porcelanę wyprodukowaną przez najlepszych specjalistów w branży. Wysoka jakość, staranne wykonanie i ponadczasowa biel to wyznaczniki stylu, który z powodzeniem odnajdzie się we wnętrzu każdego rodzaju.

Porcelana Ambition Kubiko to wspaniały pomysł na zawsze trafiony i użyteczny prezent. Może być jedyną w swoim rodzaju pamiątką, z której osoba obdarowana będzie mogła korzystać przez naprawdę długi czas. Najwyższa staranność wykonania i szczególna dbałość o szczegóły sprawia, że serwisy obiadowe, kawowe czy obiadowo-kawowe Ambition Kubiko są tak często wybierane przez kupujących i polecane innym. Bo w tym pięknie można się zakochać