• z 33
  • z 33

Obiadowe

Serwisy obiadowe – podstawa nowoczesnej kuchni

Estetyczne i eleganckie zestawy obiadowe są podstawą wyposażenia w każdej jadalni. Bez nich zaaranżowanie wystawnej kolacji czy nawet rodzinnego obiadu jest niemal niemożliwe. Do produkcji zestawów najczęściej wykorzystuje się białą porcelanę, która jest obecnie jednym z najpiękniejszych surowców. Rewelacyjnie komponuje się z pozostałymi elementami zastawy stołowej, jest niezwykle delikatna, a jednocześnie bardzo wytrzymała i solidna. W ofercie naszego sklepu znajduje się kilkadziesiąt doskonałych produktów z porcelany, a każdy serwis obiadowy objęty jest kilkuletnią gwarancją.

Serwis obiadowy – doskonały na każdą okazję

Nowoczesne serwisy obiadowe charakteryzują się również oryginalnymi kształtami poszczególnych elementów. Jeszcze kilka lat temu ogólnodostępne były jedynie talerze okrągłe, które aktualnie bardzo często zastępowane są przez naczynia kwadratowe czy owalne. Wyróżniają się także pięknym, dopracowanym wzornictwem, które utrzymane jest w najróżniejszych stylistykach: od klasycznej, po awangardową czy vintage.  Niezależnie od kształtu i stylu, każdy zestaw obiadowy znajdujący się w naszej ofercie jest praktyczny i elegancki, a szeroka oferta pozwala na doskonałe dopasowanie konkretnego kompletu to osobistych preferencji.

Zestaw obiadowy – odporny na ząb czasu

Wysokiej jakości serwis obiadowy pochodzący od godnego zaufania producenta to nie tylko świetny design, ale również solidna i wytrzymała konstrukcja. Naczynia tego typu są zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami czy obtłuczeniami, a jednocześnie można je bez obaw myć w zmywarce. Zestaw obiadowy posiadający certyfikat jakości to zatem inwestycja na długie lata. Warto dodać, że upływ czasu nie wpływa w żaden sposób na wygląd poszczególnych elementów kompletu – ich kolor wciąż jest świeży i wyrazisty, a funkcjonalność równie wysoka, jak podczas pierwszego użycia!

Zestawy obiadowe – szeroki wybór produktów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości zestawy obiadowe, które zostały wyprodukowane z dbałością o najdrobniejsze detale i przy użyciu starannie wyselekcjonowanych materiałów.  Gwarancją tej jakości jest przede wszystkim renoma i popularność producentów, z którymi współpracujemy. Oferujemy m.in. nowoczesne serwisy obiadowe marki Lubiana, Kristoff, Retsch Arzberg, Ambition, Tadar, Domino czy Luminarc. Dostępne są one w ciekawych konfiguracjach i najróżniejszych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu dopasujesz dany komplet do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb.

Biała porcelana to jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych surowców, jaki można wykorzystać do produkcji zastawy stołowej

Serwisy obiadowe na czasie wyróżniają się nowoczesnymi kształtami elementów. Do niedawna można było spotkać wyłącznie okrągłe talerze. Rewelacją było pojawienie się kwadratowych naczyń, jednak w produkcji serwisów obiadowych na czasie zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań. Niektóre kształty przypominają łezkę albo łódkę, inne natomiast są owalne.

Dla miłośników tradycyjnych, okrągłych kształtów w serwisach obiadowych na czasie można spotkać również takie zestawy. Nie ulega więc wątpliwości, że każdy, zarówno miłośnik tradycji, jak i zwolennik awangardy, znajdzie wśród modnych kompletów obiadowych taki, który właśnie jemu się spodoba.

Niezależnie od kształtów wszystkie serwisy obiadowe na czasie są eleganckie i praktyczne.

O modnych kompletach obiadowych można śmiało powiedzieć, że ich atrakcyjny design jest w stanie spełnić oczekiwania miłośników biesiadowania przy pięknie zastawionym stole. Nowe wzornictwo – wraz ze zmieniającymi się trendami oraz technologiami produkcji – wkroczyło także do sztuki kulinarnej. To dzięki nim modne komplety obiadowe nabrały innego, bardziej ekskluzywnego charakteru. 

Charakterystyczną cechą modnych kompletów obiadowych jest przede wszystkim funkcjonalność. Jest to zdecydowanie zasługa różnorodnych elementów, dzięki którym modne komplety obiadowe wyróżniają się wieloma możliwościami zastosowania całego zestawu. Jednorazowo przy stole może zasiadać bardzo dużo osób.

Zarówno modne serwisy obiadowe, jak i modne komplety obiadowe zachęcają swoim wyglądem do poświęcenia odpowiedniego czasu na spożycie posiłku. Nie sposób, mając taką zastawę, jeść w biegu, niemal trzeba celebrować posiłki i cieszyć się ich smakiem oraz niepowtarzalną, elegancką oprawą.