• z 9
  • z 9

Kawowe

Tym co sprawia, że dom staje się prawdziwym domem jest obcowanie z najbliższymi w miłym dla oka otoczeniu. Rozmowy przy stole umila filiżanka kawy lub herbaty. Wrażenia estetyczne i możliwość napawania się aromatem herbaty z najlepszej jakości porcelany czynią ze spotkań prawdziwy rytuał. Jeśli chcesz uczynić twój dom miejscem przyjaznym dla gości, w którym z przyjemnością zasiada się do stołu, powinieneś zaopatrzyć się w serwis kawowy. Szeroki wybór znajdziesz na nakrywamy.pl. 

Proste serwisy kawowe i kawowo-obiadowe dopasujesz do każdej aranżacji wnętrza

Tym co powinno cechować porcelanowe serwisy kawowe jest jakość wykonania i dekoracyjność. Możesz postawić na prosty serwis do kawy bądź kawowo-obiadowy w geometrycznym kształcie, który doskonale wpisze się w nowoczesne wnętrze. Znajdziesz zestawy całkowicie pozbawione zdobień, z namalowanymi kwiatami, a także tłoczonymi ornamentami. W ofercie są zarówno filiżanki i talerzyki z motywem maków, lawendy, dmuchawców, jak i róż. Najdziesz również bardziej abstrakcyjne ciekawe ornamenty. Prostota formy sprawia, że dopasujesz zestawy kawowo- obiadowe do każdej aranżacji

Serwisy kawowe - do mycia w zmywarkach i podgrzewania posiłków w kuchence mikrofalowej

Większość serwisów porcelanowych możesz myć w zmywarce. Nowoczesne rozwiązania pozwalają zaoszczędzić twój czas. Dzięki czemu nie będziesz musiał długo sprzątać po gościach i stać przy zlewozmywaku. W związku z tym organizowane spotkania będą czystą przyjemnością. Wzmocniona struktura porcelany sprawia, że dużo trudniej ją zbić, a także jest odporna na wysoką temperaturę. Dla spóźnionego gościa możesz w związku z tym  podgrzać posiłek w pięknej porcelanie i nie musisz brudzić dodatkowych naczyń. 

Serwisy porcelanowe sprzyjają organizowaniu spotkań 

Udane spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół nie może obejść się bez dobrego jedzenia, a także kawy czy też herbaty. Podanie ich w pięknej porcelanie sprawia, że twoi goście czują się jeszcze bardziej docenieni. Zarówno jedzenie jak i ciepłe napoje podane w najlepszej jakości porcelanie lepiej smakują, gdyż wrażenia estetyczne są niezwykle istotne. Aromatyczna potrawa podana na pięknej zastawie zachęca do jej spróbowania, gdyż jak wiadomo najpierw "je się oczami" a dopiero potem angażuje się pozostałe zmysły powonienia i smaku.  

Rozbudowane serwisy kawowo-obiadowe

Na stronie nakrywamy.pl znajdziesz serwisy kawowe przeznaczone nawet dla 12 osób. Dzięki temu organizując przyjęcie urodzinowe nie trzeba dokładać nakryć z kilku kompletów i można stworzyć doskonałe nakrycie stołu, którym zachwycą się goście.  Korzystanie z jednorodnego kompletu sprawia, że nakrycie wygląda bardziej estetycznie. W ofercie znajdziesz serwisy kawowo-obiadowe dostosowane do twoich potrzeb. Składają się na nie głębokie talerze, talerze deserowe, miski, cukiernice, mleczniki, dzbanki, a nawet wazy. Możesz zdecydować sie na bardziej rozbudowany zestaw lub porcelanę do kawy składającą się z filiżanek, podstawek oraz talerzyków deserowych. Twoje przyjęcia z najlepszej jakości porcelaną renomowanych polskich, czy niemieckich producentów będą spektakularne. Na wszystkie porcelanowe serwisy udzielana jest 2- letnia gwarancja.