Ambition Napoli

Sztućce stanowią idealne uzupełnienie pięknego stołu, dlatego powinny charakteryzować się oryginalną linią i powstawać z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Znana i ceniona polska marka Ambition pojawiła się na rynku w 2004 roku i od razu zyskała grono wiernych wielbicieli. Priorytetem firmy jest dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów oraz ponadczasowy, uniwersalny design. Sztućce Ambition nadadzą wyjątkowy charakter każdemu stołowi. 

Linia Napoli to obok Verony, jedna z pierwszych linii sztućców zaprojektowana przez firmę Ambition. Cechuje ją subtelne zdobienie z motywem linii. To wysokiej jakości produkt wykonany ze stali nierdzewnej 18/10, który jest niezwykle odporny na zarysowania, nie matowieje i można go myć w zmywarce. Sztućce polerowane są włóknami agawy, co sprawia, że pozostają wyjątkowo lśniące przez cały czas użytkowania. Czyni to z nich inwestycję na długie lata. 

Linia Napoli chętnie wykorzystywana jest zarówno w domowych jadalniach, jak i w eleganckich restauracjach przywiązujących wagę nie tylko do doskonałych potraw, ale także nienagannej zastawy stołowej. Uniwersalny wygląd sprawia, że sztućce Ambition Napoli idealnie sprawdzają się podczas codziennego użytkowania oraz w przypadku wyjątkowych okazji. 

Elegancki komplet sztućców Ambition Napoli to także idealny pomysł na prezent dla osoby ceniącej sobie klasyczny styl. Linia powstała z myślą o estetach, którzy przywiązują wagę do detali i delikatnego piękna. Zestawy pakowane są w estetyczne firmowe pudełka. Dostępne są w różnych wariantach.