• z 2
  • z 2

Domotti Bari

Domotti Bari. Pomysł na niedrogie sztućce

Trudno w ofercie sztucćów znaleźć bardziej obszerną, pomysłową i ekonomiczną ofertę niż Domotti Bari. To kolejny trafiony projekt polskiej firmy Ambition, który za niewygórowaną cenę daje możliwość nabycia pokaźnego zestawu sztućców dobrej jakości. Klasyczne wzornictwo, ozdobione dyskretnym żłobieniem, z pewnością znajdzie szerokie grono zadowolonych użytkowników, dla których najważniejsze są sprawdzone i ponadczasowe rozwiązania. Sztućce Ambition Bari to solidnie wykonane sztućce, które posłużą przez wiele lat.

Domotti Bari. Kolekcja z rozmachem

Kolekcja Domotti Bari zdecydowanie wyróżnia się rozmachem. W ofercie dostępne są, między innymi, zestawy złożone z 6, 12, 18, 120 a nawet 240 elementów. Z tego właśnie powodu oferta sztućców tej serii kierowana jest do właścicieli restauracji, ośrodków wypoczynkowych czy hoteli. Dzięki niewygórowanej cenie i dobrej jakości będzie to z pewnością zakup zgodny z założeniami "raz a dobrze". Sztućce wykonane są w przyjemnym połysku, z nierdzewnej, bezpiecznej dla alergików stali i objęte 2-letnią gwarancją producenta. Czy trzeba czegoś więcej?

Sztućce Bari. Idealne dla niewielkiego domu i dla wielkiego hotelu

Ale to dopiero początek. Oprócz wieloelementowych, liczących nawet 240 sztuk zestawów, sztućce Bari dostępne są również pojedynczo. Noże, łyżki, widelce obiadowe lub widelczyki do ciast można nabyć po jednej sztuce, co oznacza wydatek nawet poniżej złotówki za egzemplarz! Tym samym, za komplet obiadowych sztućców dla jednej osoby nie zapłacą Państwo więcej niż dziesięć złotych. Na tym właśnie polega wyjątkowość serii. Za niewielką kwotę można wyposażyć w niezbędne sztućce ogromny hotel i skromne gospodarstwo domowe. Dla każdego coś ładnego, praktycznego i przystępnego cenowo.

Kup sztućce Bari w Nakrywamy.pl i ciesz się bezpiecznymi zakupami

Kupując sztućce Bari w Nakrywamy.pl mają Państwo stu procentową pewność udanych i bezpiecznych zakupów. Każda przesyłka ubezpieczona jest do pełnej kwoty, a w przypadku uszkodzenia opakowania gwarantujemy zwrot pieniędzy. Za zakupiony towar można zapłacić nawet po 30 dniach od zakupu lub zwrócić je w ciągu 30 dni bez podania przyczyny. Dokonując zamówienia o wartości od 345 złotych, pokrywamy koszty przesyłki. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i sprawią, że zakupy w naszym sklepie będą łatwe i przyjemne. Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów.