Ambition Verona

Linia sztućców Ambition Verona to flagowy produkt polskiego producenta wyposażenia kuchni i jadalni. Komplet ten zyskał uznanie wielu wymagających klientów i stał się jedną z kultowych kolekcji marki Ambition. 

Sztućce Ambition Verona to doskonałe uzupełnienie dla zastawy stołowej używanej w domu na co dzień. Ciekawy design sprawia również, że komplet sztućców zostanie doceniony przez gości zaproszonych na elegancki obiad lub kolację. Linia Verona, ze względu na uniwersalny wygląd, znajdzie zastosowanie podczas każdej okazji. 

Komplet sztućców Ambition Verona to wysokiej jakości produkt wykonany ze stali nierdzewnej 18/10. Jest odporny na wszelkie zarysowanie, nie matowieje i nadaje się do mycia w zmywarce. Sztućce pod koniec procesu produkcji polerowane są ręcznie na wysoki połysk, co pozwala wydobyć z nich wyjątkowe piękno. Stworzone zostały z myślą o klientach, którzy najbardziej cenią sobie praktyczność, delikatne zdobienia i uniwersalność. Dzięki subtelnemu wykończeniu będą dobrze współgrać z klasyczną i tradycyjną zastawą. Wszystkie produkty tworzone pod nazwą Ambition objęte są dwuletnią gwarancją producenta. 

Znana i ceniona polska marka Ambition pojawiła się na rynku w 2004 roku i od razu zyskała grono wiernych wielbicieli. Priorytetem firmy jest dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów oraz ponadczasowy, uniwersalny design. Sztućce Ambition nadadzą wyjątkowy charakter każdemu stołowi. Kolekcje oferowane przez firmę są różnorodne i sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.